Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Продовження розслідування Марганецького осередку ГО «Стоп корупції» спільно з іншими організаціями та небайдужими активістами за фактом умисної завищенності тарифів на водопостачання та водовідведення:

22 грудня 2017 року відбувся тендер на закупівлю гіпохлориту натрію для дезінфекції води та каналізації. І ось 2 січня 2018 року нарешті підписаний договір між фірмою переможцем та міськводоканалом. Але якийсь дуже дивний

У начебто підписаному договорі – п.1.2 кимось змінено і цифра 345 тонн відсутня. Тай сторінка договору, там де містяться печатки та підписи – начебто пошматована. Але є всі ознаки, що цей документ підроблений.

Тай взагалі договір якийсь дивний —  підписаний між ЗАМОВНИКОМ та ПОСТАЧАЛЬНИКОМ, які є сторонами договору. Але якимось чином в тексті неодноразово зустрічається якась третя сторона – ПОКУПЕЦЬ. Так ось і запитання – а був хлопчик?

Проект договору підготовлений фахівцями водоканалу передбачалось  — п 1.2. Планова кількість Товару, щопідлягаєпоставці за цим Договором  складає 345 тонн, а саме гіпохлориднатрію  марки «А» – 200 тонн.

Усі фірми учасники погодились з цим проектом договору.

Є всі ознаки підробки документів. Виникає питання скільки ж потрібно гіпохлориту? Скільки планується вкрасти та ким? Та й як можна було підписати 2 січня 2018 року, якщо за наявною інформацією в цей день в міськводоканалі взагалі нікого не було та й двері були зачинені? В усьому цьому вбачаються умисні дії – бо за заробітну плату для вузького кругу – від 15 тис. грн. до 60 тис.грн. – не можна вважати це якимись помилками. За раніше зірвані тендери хтось поніс відповідальність? За наявною інформацією ніхто, лише наближеним особам до новорічних свят премії нарахували.

Тому Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» звертається до правоохоронних органів з вимогою порушити кримінальну справу за фактом підробки документів.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

ДОБА В ЗОНІ АТО МИНУЛА БЕЗ ВТРАТ