Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

З нового 2018 року на більшості міських автобусних маршрутів в Марганці, перевізниками самовільно були підвищені ціни на проїзд.

Вартість проїзду збільшилась на маршрутах, які обслуговує транспортна компанія «Автоград». На даний час з цим перевізником йдуть судові справи стосовно укладених ними договорів, тобто жодна посадова особа не понесе ніякої відповідальності за укладання таких договорів. Також ухвалюється рішення про направлення відповідних документів до антимонопольного комітету щодо безпідставного підвищення даним перевізником цін на маршрутах загального користування.

На сьогодні виконавчим комітетом Марганецької міської ради готується документація щодо проведення в лютому 2018 року нового конкурсу на організацію пасажирських перевезень у місті. Відповідно, ті перевізники, які надають послуги містянам сьогодні, працюватимуть до квітня 2018 року. Далі розпочнуть роботу переможці нового конкурсу за новою автобусною мережею та згідно нових вимог до транспортних засобів. Ціна на проїзд буде сформована згідно з даними, отриманими під час нещодавнього вивчення пасажиропотоку.

А тим часом грошенята з гаманців марганчан продовжують капати до кишень учасників подібних корупційних схем і марно сподіватися, що  витрачені гривні, які сплачують пасажири перевізнику, будуть компенсовані...

ДОБА В ЗОНІ АТО МИНУЛА БЕЗ ВТРАТ