Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

В період з 29 грудня 2017 по 2 січня 2018 років в Марганці невідомі особи через вікно потрапили до кабінету державного реєстратора в приміщенні Марганецького виконкому й викрали комп’ютерну техніку.

Під час перевірки обставин цього злочину виявилось, що працівники не дотрималися встановлених для даного підрозділу правил і норм.  Зокрема, не зачинили металеві двері до власного архівного приміщення, через які злодії й потрапили в кабінет. На жаль, протиправних дій зловмисників не помітили й чергові сторожі адміністративно-господарського відділу.

Як зазначив начальник Марганецького відділення поліції Роман Яровий, у марганчан немає жодних причин для хвилювання, адже викрадена техніка не містить інформації про жителів міста. Для того, аби скористатися даними держреєстру, необхідні ключі доступу, котрі видають лише обмеженій кількості осіб і не зберігають на комп’ютері.

Жителям Марганця не варто перейматися з приводу вчинення цього злочину, адже про захист особистих даних попіклувалася держава. Наразі розпочато досудове розслідування за цим кримінальним провадженням, яке й розставить всі крапки над «і».

У зв’язку з архівними роботами відділ реєстрації та обліку громадян Марганецької міської ради відновить прийом громадян з 09.01.2018 р.

ДОБА В ЗОНІ АТО МИНУЛА БЕЗ ВТРАТ