Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

З нового року марганчани, які користуються місцевими автотранспортом на маршрутах «Кільцевий А», «Міська лікарня – Городище», «Міська лікарня – Миколаївка», більшості автобусів на маршруті «Кільцевий Б» (окрім єдиного перевізника – ФОП Рубель А.Л.) змушені платити більше. Відтепер по місту та до Миколаївки можна доїхати за 5 грн замість 4 грн, а ціна проїзду до селища Городище зросла одразу на 2 грн – з 6-ти до 8-ми грн.

Про свої наміри підвищити тарифи перевізники заявили лише розклеївши відповідні оголошення в своїх автобусах. Проте законодавство чітко визначає процедуру затвердження нового тарифу на перевезення. Відповідно до положень п.п. 2 п. а ч. 1 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до самоврядних повноважень виконавчих комітетів міських рад віднесено встановлення в порядку і межах, визначених законом, тарифів на транспортні послуги. Після подачі перевізником заявки обґрунтованість нових тарифів має бути ретельно перевірена, пройти громадське обговорення і лише після цього вони можуть бути затверджені. Без цього тарифи не можуть вважатися законними.

Але місцеві перевізники в порушення вказаної норми, самовільно, без попереднього звернення до виконавчого комітету міської ради вкотре підвищили вартість проїзду. При цьому рівень надання послуг із перевезення в транспорті не покращується. Пасажирам видають квитки лише на вимогу, завдяки чому значна частина прибутку може не обліковуватися. Перевізники не дбають про комфорт пасажирів. Має місце й недотримання етики спілкування з пасажирами.

Місцева влада постійно вживає заходів для наведення ладу в цьому питанні, проте остаточно захистити інтереси мешканців місцевій владі чомусь поки що не вдається.

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ПОРАНЕНО ДВОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ