Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

В місті Марганець в період з вечора 29 грудня 2017 року по ранок 2 січня 2018 року завдяки халатності або умисної бездіяльності мера міста Жадько О.А. та її заступника Дуплій Л.М. було вчинено пограбування сектору надання послуг з державної реєстрації. Перелік вкраденого ще встановлюється, але за наявною інформацією вкрадені два комп’ютеру з усією реєстраційною базою даних містян.

Ще на початку 2015 року минулим складом Марганецької міської ради та Виконавчого комітету був взятий курс на облаштування бюджетних установ та організацій охоронною сигналізацією. За короткий період вдалось деякі організації перевести на охорону на пульт. І ось з приходом до влади «розбудовників» цей напрямок був повністю зупинений – не зрозуміло чи коштів не вистачало в бюджеті, чи бажання пропало. І не зрозуміло – куди ж виділялись кошти на встановлення веб камер та навіщо?

Але наразі виникає багато запитань – а може це навмисно робилось? Адже у Партії регіонів, яку очолює пані Жадько, дуже великий досвід володіти персональними даними містян. І ось тепер ВСІ підприємці, ОСББ, благодійні організації, підприємства, всі зареєстровані квартири та будинки, магазини та інші власники нерухомості стали під загрозою, бо їхніми персональними даними заволоділи зловмисники. І все це лише тому, що приміщення не об лаштовані ні сигналізацією ні металевими решітками на вікнах.

Виникає багато запитань – кому це потрібно? Можливо вже завтра на когось будуть оформлені кредити, можливо задля тиску на підприємців, а можливо всі персональні дані будуть використані на майбутніх виборах задля повернення минулої влади…

Працівники виконкому відмовились надавати будь які пояснення, а начальник Марганецького відділення поліції Яровий Р.В. пообіцяв надати їх завтра.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» звертається до СБУ, прокуратури та поліції з вимогою взяти під контроль розслідування цієї справи та притягти винних до відповідальності. А всім містянам бути дуже уважними та слідкувати, щоб їх персональні дані не змогли використати без їх згоди.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції»

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ПОРАНЕНО ДВОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ