Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Своїми численними скаргами марганчани на силу добилися медичного обслуговування – у двох мікрорайонах міста по вул. Лермонтова (р-н Інституту) амбулаторія сімейної медицини № 4 та її філія по вул. Єдності міського Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Такі зміни були заплановані в 2012 році, коли стартувала медична реформа, але далі обіцянок справа не зрушувалася. І ось тепер 14 тисяч жителів Привокзального мікрорайону та Інституту зможуть скоротити час і відстань під час відвідування свого сімейного лікаря.

В амбулаторії по вул. Лермонтова пацієнтів прийматимуть лікарі Олена Камлик та Олена Полякова. Тут працюватиме кабінет щеплення й лікарської допомоги, а в філії амбулаторії, що розмістилася в районі вокзалу, прийматиме Валентина Лукашова, котра також має спеціалізацію дитячого лікаря.

На урочисте відкриття амбулаторій завітали заступники міського голови, депутати Марганецької міської ради, керівництво та працівники центру первинної медико-санітарної допомоги, містяни. Вони мали змогу оглянути, які умови створено для комфортного відвідування марганчанами лікарів та якісної роботи підрозділів медичного закладу.

Завдяки впровадженню в життя цієї ініціативи місцевий центр первинної медико-санітарної допомоги зміг підвищити свій рівень до закладу першої категорії. В наступному році робота зі створення амбулаторій у різних районах міста буде продовжена.

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ПОРАНЕНО ДВОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ