Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

2017 рік став черговим випробуванням для всіх жителів міста Марганець, але не для місцевої влади. Ось кому не потрібно було зводити кінці з кінцями. Фінансова незалежність Марганецьких чиновників шокує. Давайте згадаємо, як все було.

В грудні 2016 мер протягнула нове рішення про вивезення сміття – переможцем стала фірма з міста Дніпра і тариф в січні 2017 року виріс в три рази. Що для нашого громадянина стало черговим ударом по його і так незначним доходам. При цьому мер та її команда наголошували що це все через боротьбу активістів. Напевно вона так вирішила помститись всім містянам.

Весь рік Олена Анатоліївна ділила і давала землю всім своїм спільникам за правильне голосування.  А допомагала їй в цьому земельна комісія на чолі з Аксьоновим Г.А., Ситником А.Я. і Бондаренко О.О. І все це відбувалося з порушенням закону. Місто заставили кіосками  — і негласно очільниця міста та її побратими отримали загальне ім’я – ларьочніки.

Крім того як починався опалювальний сезон 2016 року так він продовжився і в 2017. Люди сиділи в холоді, багато установ, школи, дитячі садки замерзали.

У деребані міських грошей у мера в помічниках є свої люди, такі як депутат Олександр Бондаренко. Так в середині лютого ГО «Стопкорупціі» м. Марганець, відстежуючи закупівлі через «Прозорро» викрив корупційний ланцюжок через фірму «Благоустрій», власником якої і є той же Бондаренко —  ліквідація карантинних бур’янів і аварійних дерев, а потім ще і захватив гуртожиток та місцеві КЛАДОВИЩА .

Знищення тепломережі в минулому році стало початком руйнування міста. Під гарним словом оптимізація відбулось закриття бібліотеки, клубів Ровесник і Атлант. Ліквідація Комунального підприємства «Житлове господарство», в якому працювало 250 чоловік і обслуговувало все місто і продаж подарованої для Марганця такої потрібної прибиральної машини вартістю в 7 млн. гривень всього за три млн. гривень. Але завдяки небайдужості активістів і принципової позиції прокуратури вдалося запобігти цей незаконний продаж і залишити машину у власності городян.

І всі ці злодійства прикриваються нібито добрими вчинками Олени Анатоліївни. Це і ремонт дороги на Молодіжній з установкою незрозумілою системи лівньовок майже за 8 млн. гривень, яка згодом затопила набагато більше, ніж будь-яка природна стихія, а дорожнє полотно почало тріскатися через кілька днів після кладки асфальту, а латки потребували нових латок. І створення курортної зони з пляжем на річці Томаківка під мостом поруч з Миколаєвкой за 43 млн. гривень. І відкриття парку на Ворошилівці за 15 млн. гривень.

Але на справді все це завдяки фінансуванню з області, і мер просто заробляла для себе гроші.

Весь цей рік також був зав’язаний навколо ще одного життєвоважливого підприємства — це Марганецьводоканал.

Влітку виникла ситуація пов’язана із заборгованістю перед ДТЕК, і відповідно до розпорядження голови облради Пригунова Г.А. була виділена субвенція місцевому бюджету 1 млн. 200 тис. грн. на погашення заборгованості водоканалу за пільги і субсидії ще 2 червня 2017. Але мер Жадько напевно навмисно не скликала позачергову сесію для затвердження цих коштів і тягнула до 29 червня з надією, щоб водоканал відключили від електрики і відсотки по боргах тільки росли. Подібна ситуація повторилася і в жовтні. І замість того, щоб мер поїхала в Дніпро, щоб вирішити наболіле питання, та відмовилася, а замість неї поїхала її зам. Маргацька, яка просто поскандалила та пішла. Ситуацію прийшлося вирішувати без марганецького керівництва. А людям по місцевих телеканалах і в газетах постійно дуже красиво розповідають про заниження тарифу на воду за умови передачі підприємства у власність міста. Чого не зробиш заради власного збагачення!

При цьому місто з кожним днем занепадає, а грошові рахунки наших чиновників продовжують зростати.

В цьому році багато чого вдалося з’ясувати. Виявляється, що розграбована тепломережа містила в собі набагато більше грошей, ніж пройшло по паперах до міського бюджету. Під виглядом продажу 14 об’єктів — продали ВСЕ майно цілісного майнового комплексу. До бюджету замість 2 млн. надійшло лише 1 млн. 300 тис. грн. А насправді майна продали на десятки мільйонів гривень — ось вам і зарплата лікарям, і безкоштовний проїзд, і харчування в школах і садках і багато іншого.

До своїх корупційних схем Жадько заохочує всіх, щоб тільки побільше збагатитися. Ось недавно на одному засіданні виконкому, Чупкіну Віталію Івановичу, голові міської ради ветеранів було запропоновано комплексно дослідити ринок пасажирських перевезень загального користування та вивчення попиту населення у м. Марганець на маршрутній мережі пасажирських перевезень загального користування всього лише за сто тисяч гривень. Одним словом грошей нікуди дівати.

В цьому році вразило, ще те що на черговій сесії від 29 червня 2017 року було прийнято рішення, яке торкнеться всіх хто має 3-4 кімнатні квартири. А саме «Про встановлення податку на нерухоме майно» з 2018 року всі мешканці квартир у кого більше 60 кв. метрів площі квартири будуть вимушені сплачувати податок 0,5 % від мінімальної заробітної плати (і не залежно – підвищеної комфортності квартира чи звичайна). А це на даний час 16 гривень за кв.метр. І для звичайної середньої родини це добра сума. А ви питаєте звідки така величезна заробітна платня у нашої місцевої влади та на які кошти роблять і парки, і дороги у місті. Це все тягне на своєму горбу проста марганецька людина.

У відповідь на всі ці беззаконня з боку голови міста Марганець багато небайдужих марганчан намагаються діяти, і щоб якось розрулити тупиковий стан звернулися до керівництва країни врахувати корупцію в місті.

А під кінець року, на позачерговій сесії місцева влада взагалі вирішила зрубати собі гроші по повній. Прикриваючись турботою про сиріт, використовуючи програму Президента для покупки житла сімейного типу, завищила ціну будинків в Марганці в два три рази, і вийшло близько 60 тисяч доларів за об’єкт. І вони ще хваляться у себе на сторінках в соц. мережах, що вибили найбільшу суму по області. А якщо чесно кажучи, наша нерухомість найнижча по Україні.

І на останок що нас чекає у 2018 р. Продажа приміщень клубів Ровесник та Атлант, бібліотеки, будинку неврології, приміщення гуртожитку, приміщення місцевого басейну, закриття дитячої бібліотеки, лікарні і за ваш рахунок будуть знову робити недороблений парк, знову чистити річку, латати дороги та інше.

Але разом ми зможемо зупинити умисне знищення Марганця і Новий 2018 рік принесе нам всім порядок і справедливість в наше місто!

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ПОРАНЕНО ДВОЄ

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить