Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

У Дніпропетровській області починаються зимові канікули і, 300 000 хлопчиків і дівчаток підуть на відпочинок. Але ось канікули почнуться у всіх по різному. Такий неодночасний відпочинок пов'язаний з тим, що рішення про дати канікул приймає керівництво навчального закладу, повідомили в департаменті освіти і науки ДніпрОДА. 

Вже з 25 грудня 2017 року канікули почнуться для учнів Дніпра, Кам'янського, Кривого Рогу, Нікополя, Первомайська, Тернівки, Криворізького, Петриківського, Софіївського та Томаківського районів, Апостолівської, Гречаноподівськой, Грушевської, Маломихайлівське, Нивотрудівської, Святовасілівской громад, частково - Криничанського та Петропавлівського районів, Аульський громади .

З 26 грудня на канікулах будуть школярі Павлограда, частково Дніпровського району, а з 28 грудня - Новомосковська.

З 29 грудня вже не вчитимуться учні Вільногірського, Верхньодніпровського та П'ятихатського району, Божедарівський, Вакуловська, Варварівської, Вербівської, Вишневської, Новопокровської, Солонянської, Томаківської, Чкаловской громад.

Останніми на зимовий відпочинок з 30 грудня 2017 року йдуть школярі Жовтих Вод, Марганця, Покрова, Синельникова, Васильківського, Магдалинівського, Межівського, Нікопольського, Новомосковського, Павлоградського, Покровського, Синельниківського, Солонянського, Царичанського, Юр'ївського районів. Богданівської, Васильківської, Великомихайлівської, Зеленодольській, Криничанської, Ляшковской, Могилевської, Новоолександрівської, Новолатовской, Новопавлівській, Покровської, Роздорськой, Слобожанської, Софіївській, Сурсько-Литовській, Царичанської громад.  

ДОБА В ЗОНІ АТО МИНУЛА БЕЗ ВТРАТ