Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ РЕГІОНУ

21 грудня 2017 року екологи, не байдужі депутати міської ради на чолі з секретарем міськради Олександром Саюком і представники громадськості, мали можливість оглянути будівництво на околиці міста Нікополь так званого енергетичного комплексу, а простіше кажучи підприємства для спалювання посліду та підстилки місцевої птахофабрики.

Загальновідомо, що на кожен вироблений кілограм м'яса курей доводиться в середньому 3,4 кілограма посліду, який містить кислоти, азот, фосфор і калій, важкі метали. Курячий послід відноситься до третього класу небезпеки (як, скажімо, нафту, галогени, що втратили термін придатності отрутохімікати) і при його випаровуванні в повітрі утворюються оксид азоту і аміак - речовини аж ніяк не безневинні.

На громадських слуханнях, що проходили кілька років тому, ми закликали керівництво птахофабрики і проектувальників перенести будівництво даної установки зі спалювання посліду подалі від Нікополя, але ніхто цього не зробив і сьогодні ми вже маємо по сусідству майже готовий об'єкт, який безумовно, буде створювати вочевидь не добрий вплив на атмосферне повітря регіону.

Вже перше знайомство з енергокомлексом чимало спантеличило представників з Нікополя. Виявилося, що замість передбаченої проектом однієї труби (видно на фото проекту) вже встановлені дві - одна для відводу газів зі сховища палива (посліду), а інша для відводів газів спалювання. Це нас відразу ну дуже «зачарувало», так як початковий проект передбачав не просто відведення газів з послідосховища, а повне спалювання їх у печі, але мабуть бажання зберегти котли від агресивного аміаку, призвело власників об'єкта до такого спрощення. Чимало здивувало наявність під дахом складу для посліду маси отворів, через які наповнене аміаком повітря буде потрапляти в атмосферу взагалі минаючи труби – по дорозі нам пообіцяли їх усунути.

Але головним залишилося питання, що ж за «букет» отримають жителі північної околиці Нікополя, так як ніхто так і не зміг пояснити, що зроблено в системі очищення газів для уловлювання таких супер токсикантів як діоксини, які неминуче утворюються при спалюванні будь-яких відходів... Загалом ситуація складається так, що Нікополю необхідно терміново озброюватися своїми системами контролю атмосферного повітря в специфіці нового сусідства...

Джерело: Газета "Город Никополь" 

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ЗАГИНУВ ОДИН ТА ПОРАНЕНО ДВОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ