Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

14 грудня 2017 року суддя Марганецького міського суду Дніпропетровської області Хомченко С.І. у відкритому судовому засіданні розглянула скаргу на постанову слідчого про закриття кримінального провадження у справі про викрадення 12 лютого 2015 року пам’ятника, котрий перебував на балансі ММКП «Житлове господарство».

Нагадаємо марганчанам що пам’ятник Леніну був виготовлений з високоякісної бронзи вагою до 7-ми тон. В той час в.о. міського голови пояснював наступне:

Насправді крадіжка Леніна відбувалася цілком відкрито в присутності працівників міліції. Одні міліціонери у складі наряду охороняли міську ялинку та грілися в службовому автомобілі електричним нагрівачем, який був з’єднаний  до електричної мережі яка забезпечувала освітлення новорічної ялинки. Інші посадові особи міського відділу просто спостерігали за подіями з своїх приватних легкових автомобілів.

 

Крадіжка бронзового Леніна в Марганці відбувалася в два етапи, спочатку в одну ніч підпиляли ноги вождю, а в іншу погрузили Леніна потужним автокраном і повезли в невідомому напрямку…

У зв’язку з крадіжкою бронзового Леніна було відкрито кримінальне провадження, яке доручили вести горе-слідчому Роману Земляченко, який має негативну славу працівника, який може («безкорисно») розвалити будь-яку кримінальну справу. Довгих три роки Земляченко Роман шукає куди пішов Ленін??? І до цього часу Роман нікому не зізнається де Ленін сховався.

Віктор Тимощук

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ЗАГИНУВ ОДИН ТА ПОРАНЕНО ДВОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ