Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Святковий настрій з кожним днем усе більше і більше охоплює Марганець та марганчан. На цьому тижні дві зеленокосі красуні засяяли новорічними вогнями.

У День Святого Миколая, 19 грудня 2017 року, жителів міста гостинно зустрів LOVE-парк. Тут відбулося урочисте відкриття зустрічі лісової гості, яке організувала міська влада.

Вперше за час існування міста на території східного мікрорайону було встановлено новорічну ялинку та розроблено ряд заходів, завдяки яким без піднесеного настрою не залишиться жоден відвідувач парку.

20 грудня 2017 року відбулось урочисте відкриття новорічних свят на площі Гірницької Слави. Святкування пройшли у дружній атмосфері, яку створили актори театру «ВІЗ і Ко» клубу «Дніпро» (режисер Валентина Зозуля), вокальний гурт «Мелодіка» ЦКПР (керівник Олена Кобець), дитячий народний вокально-фольклорний ансамбль «Веселі нотки» (керівник Ганна Карпова), приватний підприємець Юрій Мальцон.

На святі було чимало приємних моментів, конкурси, хороводи, загадки, рухливі ігри. Підприємці міста та майстри народно-ужиткового мистецтва організували невеликий новорічний ярмарок з ялинковими прикрасами, іграшками та запашною кавою.

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ЗАГИНУВ ОДИН ТА ПОРАНЕНО ЧОТИРЬОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ