Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

За ініціативи Президента України П. Порошенка Кабінетом міністрів прийнята постанова та виділені кошти місцевим бюджетам для цих цілей. 14 грудня 2017 року в великому залі Марганецької міської ради на 32-й позачерговій сесії одним з рішень прийнятих більшістю голосів було рішення про придбання житлових квартир та будинків сімейного типу та для дітей-сиріт. 

Проти виступили лише 5 депутатів, які висловлювали свою незгоду в зв’язку з вартістю цих будинків та квартир.

В рішенні Марганецької ради про придбання будинків були зазначені наступні суми:

житловий будинок №1 – 62 тис.дол. США,

житловий будинок №2 – 41 тис.дол. США,

житловий будинок №3 – 66,5 тис.дол. США.

З цього приводу заступник міського голови Приймак А.В. навіть випустив гнівний пост у фейсбуці – що мовляв деякі депутати ПРОТИ сиріт.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» провів своє розслідування з цього приводу: 

Згідно розпорядження голови обласної ради місту Марганець дійсно виділено найбільше коштів з державного бюджету на придбання житла для дітей – сиріт та дитячих будинків сімейного типу – 5 млн. 212 тис. 649 грн.

Так ось чому так репетували пан Приймак та пані Жадько – ну звісно ж, ціни ж дуже привабливі для бюджету. А може для вашої кишені? Бо звернувшись на відомий інтернет-портал з продажу нерухомості виявилося, що в нашому місті ціни на житло, яке відповідало б законодавчим нормам можливо придбати за бюджетні кошти значно дешевше.

Дійсно дуже цікава та велика афера – але ми вже і не здивовані – машину підмітальну вкрасти лише дивом не вдалось, тепломережі розікрали – тепер і до дітей-сиріт та дитячих будинків сімейного типу добрались! Пан Швець напевно теж біля корита – як же пояснити інакше поведінку голови бюджетної комісії? Так не шановні – ви можете спотворити любу гарну справу!

Але у нас існує велика підозра, що в цих будинках насправді навіть не має передбаченої законодавством необхідної житлової площі. Скоріш за все документи підроблені.

Напевно так хотілось відмити грошенята по швидкому, що навіть не замислились, що за ці кошти можна було придбати 40 (СОРОК) квартир для дітей-сиріт та практично остаточно вирішити це питання в місті.

Джерело: ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ДВОЄ ЗАГИБЛИХ ТА ПОРАНЕНО ШІСТЬОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ