Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

14 грудня 2017 року на позачерговій сесії Марганецької міської ради, під час якої було розглянуто 3 проекти рішень, депутати більшістю голосів внесли зміни до місцевого бюджету на поточний рік.

Завдяки цьому в дохідній та видатковій частинах бюджету враховано збільшення обсягу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 5 822,5 тис. грн. Зазначені кошти розподілені між закладами охорони здоров’я наступним чином:

КЗ «Марганецька центральна міська лікарня» ДОР» - 5 662,5 тис.грн;

КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» - 100 тис. грн;

КЗ «Марганецька міська стоматологічна поліклініка» ДОР» - 60 тис. грн.

Також здійснено перерозподіл видатків.

Після розгляду питань черги денної присутні заслухали інформацію головного лікаря КЗ «Марганецька ЦМЛ «ДОР» Тетяни Лисенко про реорганізацію (об’єднання) неврологічного та терапевтичного відділень лікувального закладу. 

Вона зазначила, що неврологічне відділення не закривається, а внесені до роботи лікарні зміни допоможуть розширити спектр послуг і збільшити кількість осіб, які отримають кваліфіковану лікарську допомогу за рахунок збільшення кількості ліжок денного стаціонару. При цьому хворі, які потребуватимуть лікування в умовах стаціонару, зможуть це зробити в терапевтичному відділенні, де залишається 20 ліжок для лікування пацієнтів з хворобами неврологічного профілю.    

Під час сесії внесено зміни до місцевої програми захисту прав дітей і розвитку сімейних форм виховання та ухвалене рішення про придбання житла для дитячих будинків сімейного типу й дітей сиріт за кошти державного бюджету.

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ОДИН ЗАГИНУВ ТА ПОРАНЕНО ОДНОГО ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ