Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

8 грудня 2017 року на перехресті вулиць Паркова та Проектна і на вулиці Проектній міста Марганець була зафіксована чергова спроба демонтажу МАФів.

Замість того, щоб звернутись до суду про знос МАФа (це прописане Законом право виконавчої влади) – у Марганецькому виконкомі приймається рішення про демонтаж. І посилання заступника міського голови пана Приймака щодо прийняття рішення про демонтаж, що це норми Закону морально-етичні. Що це за Законодавство? Чому він не виконав свій обов’язок звернутись до суду керуючись статтею 19 Конституції України «Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України»?

Чи влада в Марганці дієте як звичайнісінький зловмисник – це їм що не заборонено, то можна? Також здається враження – що це лобіювання чиїхось інтересів.

Ну і на останок дуже дивне явище – це участь у всіх цих діях ПАТ МГЗК. В рішенні виконкому прописано, що демонтаж повинні виконати КП «Центр комунального майна». Про комбінат начебто ні слова – але техніка, що задіяна у демонтажу належить комбінату. Напевно мають право на проведення таких дій, або цікавість.

ДОБА В ЗОНІ АТО МИНУЛА БЕЗ ВТРАТ

Комментарии   

+29 # банду гэть 14.12.2017 00:42
давно пора снести ларьки этому барыге парамошину,у него недвижимости в киеве и крыму не счесть,а марганчан травит палёнкой. а коли земля под ларьками исполкомовская то не давать ему в аренду и все дела
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
-3 # Я 14.12.2017 04:34
Сколько бы у кого недвижимости не было бы, но это не повод для исполкомовской братии творить в городе что попало. Сегодня Парамошин мордой для исполкомовских не вышел, а завтра окажется, что вы неугодны власти.Сносить ларьки должны быть только по решению суда, а не какого то там исполкома
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # Палёнка 14.12.2017 12:05
Не сносите ларьки! Умоляю! Ато меня алкаши не будут покупать и пить. У них начнётся ломка, и будут морды бить всем подряд.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить