Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

12 грудня 2017 року в Марганці завершили встановлення першої ялинки, яка стала окрасою Love-парку по вул. Бульварній, створеного за сприяння голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка. 

Новенька зелена красуня з яскравою ілюмінацією вже радує око відвідувачів парку.

Святкові заходи в місті розпочнуться саме біля цього новорічного символу в День святого Миколая, 19 грудня 2017 року, о 16.00 год.

А з 13 грудня 2017 року розпочнеться встановлення головної міської ялинки на традиційному місці – площі Гірницької Слави. Її відкриття заплановане на 20 грудня.

ДОБА В ЗОНІ АТО МИНУЛА БЕЗ ВТРАТ

Комментарии   

-2 # Ну-ну 14.12.2017 12:07
Хороший сайт: ловко так прогнулся под исполнительную власть)))
А раньше кричали: геть!!! Всё, ветер переменился?
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # FaustGette 20.12.2017 16:15
Можливо я чогось не розумію, але на цьому сайті принаймні, можна дізнатися реальних новин! А чи прогнувся він я дізнаюся шляхом ознайомлення з цікавої інформації, що мені, як жителю міста донесуть інакше ніж у оплаченому моїми коштами ЗМІ! Не хочу сперечатися, в мене є власна думка! Але мені цікава іноді думка інших жителів цього дивовижного міста. В мене не має мети когось образити, я не прибічник образ, я краще вислухаю іншу думку і зроблю власні висновки....але ж Марганце, пробачте мені, ми тут живемо, наші діти й онуки! Це не зникне ніколи, бо наша любов у серці береже це місто, то чи маємо ми право залишити без уваги найголовніше?
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить