Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

29 листопада 2017 року на сайті Марганецького виконкому з’явилося дуже дивне повідомлення, як для пересічного марганчанина – бо мабуть тільки він єдиний, хто бачить і розуміє реальну ситуацію в місті.

У повідомленні сектор з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи виконкому Марганецької міської ради повідомляє: 29 листопада з 13.30 до 14.10 управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації проводитиме перевірку централізованої системи оповіщення населення області. Будуть включені електричні сирени, що означатиме попереджувальний сигнал «Увага всім!».

(доречи відео ГУ ДСНС у Хмельницькій області)

Незрозуміло в якому році це повинно відбутися! Якщо 29 листопада 2017 року, то повідомлення дуже затрималося в часі за публікацією, як для попередження! И мабуть кожен марганчанин погодиться, що дивним чином не зміг ні почути сигналізації на вулиці, ні попередження по радіо, ні навіть побачити по місцевому телебаченню, увімкнувши телевізор. А в багатьох у домівках в цей час навіть було вимкнуте світло, через роботи з посилення електромереж в місті.

Таким чином показуха в СМІ від місцевої влади, нібито про вжиття заходів для захисту цивільного населення, пройшла, як завжди, вдало. А тому в умовах реальної загрози для марганчан буде лунати музика, але нажаль ніхто з жителів міста її вже не почує!

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ЗАГИНУВ ОДИН І ПОРАНЕНО ДВОЄ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ