Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ РЕГІОНУ

Як повідомляє начальник Головного управління Нацполіціі в Запорізькій області Олег Золотоноша, 28 листопада 2017 року, правоохоронці затримали чотирьох з п'яти учасників злочинної групи, які в цьому році скоїли низку розбійних нападів на території Запорізької та Дніпропетровської областей.

За словами правоохоронця, бандитів, які для вчинення злочинів використовували формений одяг співробітників спецпідрозділів поліції, затримали після чергового нападу. Вони проникли в будинок 31-річної жінки, зв'язали її, і погрожуючи електрошокером і зброєю, відібрали гроші та ювелірні вироби.

У поліції розповіли, що інформацію про об'єкти нападів розбійники отримували від "навідників", які вивчали спосіб життя, розпорядок дня потерпілих, складали план місцевості.

Як зазначив Золотоноша, затримані підозрюються в скоєнні декількох розбоїв і крадіжок. Останнє розбійний напад група зробила на сім'ю депутата Нікопольського району.

За даними журналістів, напад стався в кінці жовтня в селі Мусіївка. Розбійники вдерлися в будинок 57-річного депутата Нікопольської райради, зв'язали господаря і його дружину, били, застосовували тортури, домагаючись відповіді, де заховані гроші. Зрештою господарі видали тайник. За неофіційними відомостями, з дому було викрадено 600 тис. грн. Жінку після нападу госпіталізували.

 

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ЗАГИНУВ ОДИН І ПОРАНЕНО

ДВОЄ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ