Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

23 листопада 2017 року в великій залі Марганецької міської ради відбулась 31 чергова сесія. На порядок денний було винесено 46 проектів рішень, з яких 24 проекти – це земельні питання. 

Перед початком сесії депутати від групи Демократичних сил намагались «достукатись» до мера Жадько про необхідність обговорення питання, яке дуже хвилює всіх Марганчан – це чутки про можливість закриття лікарні в місті, а саме на даний час можливість закриття неврологічного відділення. Аргументація з боку високопосадовців і Жадько дуже проста – відсутність коштів в бюджеті міста, а субвенція з державного бюджету покриває лише 67 %. Але така ситуація в усіх містах і ті керманичі, які переймаються містянами не на словах а ділом – виділяють з міських бюджетів додатково необхідні кошти. А в нашому місті не зважаючи на перевиконання бюджету 10 млн.грн. – кошти ліпше направити не на лікарні, безкоштовне харчування дітей, компенсацію проїзду пільговим категоріям і таке інше – а на видатки там де можливо ці кошти «роздерибанити».

Ось і зараз міський голова Жадько «закрутила» затвердження черги денної таким чином, що це питання не було прийнято до розгляду. Про що розмовляти, якщо сама мер Жадько не підтримала включення цього питання до черги денної.  З цього приводу депутати від Демократичних сил будуть звертатись з вимогою до мера Жадько скликати позачергову сесію та все ж таки розглянути ситуацію по міській лікарні.

У відповідь на дії Жадько значна кількість небайдужих мешканців міста, які прийшли на сесію, з вигуками «ГАНЬБА» покинули залу засідань, показуючи «підтримку» меру Жадько у вигляді 80%, яку вона обіцяє всім керманичам області та кандидатам в народні депутати.

Надалі в роботі сесії під час розгляду дуже «цікавих» питань, про які ми вже повідомляли Марганчанам раніше в нашій статті: На Дніпропетровщині депутати та посадовці розкрадають комунальне майно…

Ми спостерігали дуже цікаву картину. При обговоренні проекту рішення про дозвіл на продаж за безцінь комунальних об’єктів – з’ясувались всі прізвища осіб причетних до дерибану та тих хто стоїть за ними.

  1. вул. Єдності, 164 – 232 кв.м. – член виконавчого комітету, підприємець Бесараб В.
  2. вул. Лісна, 43 – 268 кв.м. – церква МП УПЦ
  3. вул. Паркова, 22 – 14,2 кв.м – підприємець Зорянов
  4. вул. Центральна, 49 (в будівлі гуртожитку) – 87,1кв.м -підприємець Дорошенко Н. – бухгалтер депутата Бондаренко
  5. вул. Єдності, 27 (в будівлі колишнього «Промінвестбанку») – 184,5 кв.м — підприємець Дорошенко Н. – бухгалтер депутата Бондаренко
  6. вул. О.Кошового, 4 – гараж 42,2 кв.м – депутат Євдокименко, директор фірми «Сантехмонтаж», власник якої депутат Ваданов, голова комунальної депутатської комісії
  7. вул. Ювілейний кв-л, 13 (колишній теплопункт з обладнанням та боксами) 96,5 кв.м – підприємець Воскобойник
  8. Частина тепломереж 1008 м. – АПС «Пауертехнолоджі» — це ті тепломережі які ними давно вже вирізані без будь яких дозволів.

Під час розгляду цього питання було заявлено про фальсифікації в документах до рішення сесії та про можливу причетність до цього голови комунальної комісії Ваданова та секретаря ради Міняйло. Також була висловлена пропозиція, щоб ці факти негайно перевірила комісія з законності та протидії корупції – але пані Жадько як завжди відмовила та напевно всю ніч підтасовували документи. На наш погляд чітко видно скоєння кримінального правопорушення посадовими особами та депутатами – адже є підозра, що дійсно необхідних документів не було, а невід’ємних поліпшень приміщень тим більше. Тому ми звертаємось до правоохоронних органів з вимогою перевірити викладену інформацію – адже це спроба рейдерського захоплення комунального майна марганчан.

Завдяки принциповій позиції депутатів Демократичних сил та кулуарних ігрищ Жадько та Бондаренко — це питання, а згодом і викуп землі на Привокзальній площі за безцінь депутатом Бондаренком, та в подальшому легалізації незаконного ринку – не набрали необхідної кількості голосів. Адже ще до початку сесії, за наданої нам інформації, депутат Ситник домовився з декількома депутатами не підтримувати питання пов’язані з депутатом Бондаренком.

У відповідь депутат Бондаренко зі своїми «вірними» друзями допустили колапс з земельною ділянкою під закритим сміттєвим полігоном – у Житлового господарства землю вилучили і скасували державний акт на землю, а центру коммайна  Ситника – не передали. Ну і на останок депутат Бондаренко зі своїми «вірними» друзями заблокували роздачу земель під кіоски, за які напевно Ситник отримав кошти а Бондаренко ні.

І наприкінці сесії сталось те, про що ми неодноразово повідомляли міського голову Жадько – ніяких пакетних голосувань Законом не передбачено – за пакет земельних питань міський голова Жадько разом з депутатом Матвєєвою оголосили підсумки голосувань – 19 за 1 утримався! А насправді потім в поіменному голосуванні виявилось, що результати зовсім інші. Тобто наявна фальсифікація оголошених результатів і дійсних результатів. Так де ж правда?

Загалом завдяки цим ігрищам з 46 питань – 18 не були прийняті. І якби питання про присвоєння рангу Жадько  та прийняття змін до бюджету 2017 року було в черзі денній після цього шоу – вони напевно теж би не пройшли. А попереду сесія з прийняття бюджету на 2018 рік!

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції»

В АТО ЗА ДОБУ ПОРАНЕНИЙ ОДИН ВІЙСЬКОВИЙ