Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ РЕГІОНУ

Співробітники правоохоронних органів виявили три схованки зі зброєю, боєприпасами та вибуховими пристроями на території декількох населених пунктів Дніпропетровської області.

"Зокрема, за отриманою інформацією УДВБ стало відомо про закладення зброї на покинутій фермі в місті Нікополь. Прибувши на місце разом зі слідчо-оперативною групою місцевого відділу поліції, правоохоронці виявили під цеглою розваленого будинку чорний поліетиленовий пакет. У ньому виявлено 55 патронів різного калібру, 3 гранати Ф-1, 3 гранати РГД-5, 5 запалів до гранат, 5 протитанкових гранат, 1 сигнальна міна і 1 граната ВОГ-17 до станковому гранатомету АГС-17 ", - йдеться в повідомленні.

Наступний схованку правоохоронці виявили в недобудові на одній з вулиць Дніпра. У сумці були 11 гранат ВОГ-17 до гранатомету АГС-17 і гранатомет РПГ-26.

Крім того, під бетонною плитою покинутої ферми, розташованої в селі Василівка Межівського району, поліцейські знайшли третю схованку. У ній виявлені гранатомет РПГ-18 і граната РГД-5.

В АТО за добу поранений один військови