Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Сумнозвісна представниця “Опозиційного блоку” Олена Жадько, яка наразі займає місце міського голови шахтарського міста Марганець, протягом останніх років своїми діями неодноразово ставила під загрозу життя та здоров’я своїх виборців…

...За планом Олени Жадько громада, а точніше, міська влада повинна взяти під контроль місцевий водоканал та «оптимізувати» його діляність, порізавши на металобрухт та розпродавши усе його майно, як це було із міською бібліотекою, яку у свій час фінансував фонд Білла Гейтса та КП «Марганецьтепломережа», коли з метою власного збагачення представники опозиційного блоку вирізали 50 кілометрів труб централізованої системи теплопостачання, а потім на сесії Марганецької міської ради прийняли рішення «Про відключення від мереж централізованого теплопостачання багатоквартирних будинків, бюджетних та інших установ незалежно від форм власності, що опалюються від Центральної парокотельні та інших котелень КП «Марганецьтепломережа». Місцевих жителів не ознайомили з рішенням і не пояснили, що очікує на них за умов його прийняття.

Замість єдиного підприємства, яке займається водопостачанням та водовідведенням, планується засіяти увесь Марганець водонапірними баштами та скважинами. Зазначимо, що населення Марганцю складає майже 50 тисяч осіб, і аби забезпечити їх питною водою, міській владі доведеться шукати значні фінансові інвестиції або перерозподіляти бюджет, незважаючи на катастрофічний стан комунальної власності міста. Також один із шляхів вирішення питання водопостачання у Марганці після «оптимізації» водоканалу — буріння скважин по всьому місту за рахунок місцевої громади. Тобто, замість співробітництва із облрадою та управлінням житлово-комунального господарства, Олена Жадько пропагує свої наполеонівські плани, які поставлять жителів міста у безвихідне та катастрофічне положення. Скільки витратять на дослідження, проектування та буріння скважин по всьому місту — залишається лише здогадуватися. Опираючись на досвід минулих реструктуризацій та оптимізацій, можна впевнено сказати, що усі витрати на забаганки міського голови впадуть на плечі простих громадян Марганця.

Гасло “Водокачку — у кожне подвір’я” має усі шанси стати провідним у наступній виборчій кампанії Олени Жадько. Як мер уявляє практичну реалізацію цього “комунального сепаратизму” — невідомо, але очевидно стає одне: відмовившись від послуг обласної влади, влада Марганцю отримає не лише зайвий майданчик для нових корупційних схем, а і ініціює масштабну екологічну катастрофу в місті. Справа у тому, що КП ,,Марганецьке ВУ ВГК” ДОР займається не лише водопостачанням, а і каналізаційним водовідведенням на території усього міста. Якщо напівфантастична ідея появи тисяч водокачок і колодязів по всьому Марганцю виглядає більш-менш реалістично, то проблема із мільйонами тонн стічних вод без участі водоканалу перетворить місто у суцільну вигрібну яму.

Дивлячись на діяльність Жадько протягом останніх років, здається що це і є кінцева мета її міського головування. Треба зазначити, що ідея “водокачка у кожне подвір’я” покладає усі витрати щодо забезпечення стабільного водопостачання безпосередньо на власника цієї водокачки. Окрім цього, для того, що підземна питна вода була чистою, у межах міста її треба видобувати з глибини не менше ніж 100 метрів, що відповідно несе за собою значні технічні складнощі та фінансові витрати.

Незважаючи на відкритість з боку обласної влади, Олена Жадько не тільки веде власну гру, а і відкрито закликає населення саботувати діяльність водоканалу та не сплачувати кошти за водпостачання. У травні цього року завдяки деструктивній позиції сіської влади Марганця та її пропаганді, рівень сплати за послуги склав 30%, тобто водоканал втратив 1млн.600тис.грн. Проте, до Дніпропетровської обласної ради неодноразово надходили офіційні листи від імені мера Олени Жадько, в яких вона зазначала, що розрахунок населення на рівні 60% більш ніж достатній для нормального функціювання комунального підприємства. Також вона наполягає на передачу КП ”Марганецке ВУ ВКГ” ДОР у власність міської ради з метою зниження тарифу, який встановлений відповідно до вимог НКРЕКП. Окрім цього, в даних листах Жадько просить повернути на посаду керівника Марганецьводоканалу пана Ваданова який вже перебував на цій посаді в 2009-2016 роках і напрацював борг майже у 12 млн.грн.

“Хочу зазначити, що “Марганецьке управління водопровідно-каналізаційного господарства ДОР” ми взяли під ретельний особистий контроль з великими боргами. З метою стабілізації його фінансового стану та безперебійної роботи водопостачання та водовідведення, після зміни керівництва, інтенсивно намагаємося вивести підприємство з кризового стану і нам це поступово вдається. Проте така контрпродуктивна позиція місцевої влади може призвести не лише до дестабілізації стабільної роботи підприємства, а й взагалі, припинення його діяльності” — зазначив заступник голови облради з питань ЖКГ Валерій Безус.

Він звернувся до представників СБУ із проханням взяти на контроль та перевірити ситуацію відносно пропагандистської діяльності місцевої влади та їх активістів щодо КП “Марганецьке ВУ ВКГ ”ДОР”.

Варто звернути увагу і на те, що “ручні” ЗМІ марганецької влади із легкістю перекручують слова керівництва водоканалу. Під час вже згаданого звіту, представники водоканалу повідомили, що мають список із боржниками, які працюють у Марганецькій міській раді, і просять вплинути на них, аби ті сплатили необхідні кошти. У відповідь на це, маргенецькі ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що боржниками водоканалу є не окремі посадові особи чи депутати, а цілі міські бюджетні підприємства.

Якщо скласти усе вищезазначене, можна прийти лише до одного висновку — Олена Жадько та її команда за рахунок безпеки мешканців Марганця цинічно продовжують переслідувати власні політичні та фінансові інтереси. Ігноруючи неоднозначні сигнали з боку правоохоронців, громадських активістів, народних депутатів та обласної влади, керівництво міста робить усе, аби Марганець перетворився на місто-привид із знищеною інфраструктурою та екологією. Звичайно ж, що для “внутрішнього споживача” Олени Жадько винуватцем у всьому цьому буде ефемерна “центральна влада”.

Автор: Антон МОРОЗ

Джерело: Дніпроград

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ПОРАНЕНО ОДНОГО ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ