Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

23 листопада 2017 року на черговій сесії Марганецької міськради продажні депутати з Марганця проголосують за результатами «громадських слухань» – ЗА «Продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 Запорізької АЕС».

Сумнівів, що рішення буде прийнято за активної підтримки міського голови О.Жадько, ні в кого не викликає. Підставою для прийняття цього вкрай відповідального рішення є нібито проведені «громадські слухання» з жителями Марганця.

Насправді ніяких «громадських слухань» не було. В жодному трудовому колективі, мікрорайонах міста ніхто не чув про таке обговорення. До виконкому прийшли «свої пенсіонери» і підписали резолюцію, щоб дати зелене світло подальшій експлуатації енергоблоку, який вичерпав свій ресурс.

В Марганці немає фахівців, які є спеціалістами з експлуатації атомних енергоблоків.

Ніхто в Марганці не був на 3-му енергоблоці ЗАЕС, як і ті хто «обговорював» це питання, так і ті – хто буде за нього голосувати від імені всіх жителів багатостраждального Марганця, яким до купи своїх наболілих проблем хочуть додати дуже серйозну проблему, пов’язану з негативним впливом на довкілля роботи енергоблоку, який повністю вичерпав свій нормативний ресурс експлуатації.

Ось і вийде: мер сказала – треба, депутати відповіли – слухаємося!

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ПОРАНЕНО ОДНОГО ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ