Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Незабаром 23 листопада 2017 року відбудеться сесія Марганецької міської ради. В проекті черги денної наразі внесено 46 питань, з яких 24 – це земельні питання. Провівши аналіз проектів рішень, винесених на майбутню сесію – Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» дійшов цікавих висновків. На розгляд сесії виносяться питання, які стосуються не тільки життєдіяльності міста, а ще ряд цікавих питань для наповнення власних кишень деяких депутатів та посадовців. В сьогоднішній статті ми розглянемо лише один з проектів.

Як ми вже раніше повідомляли в своїй статті: Чергова 25-та сесія Марганецької міської ради від 29.06.2017 ще в червні 2017 року міський голова Жадько О.А., щоб догодити депутату Бондаренко О.О.,

намагалась пролобіювати прийняття рішення про дозвіл на продаж за безцінь трьох комунальних об’єктів особі дуже наближеній до депутата Бондаренко О.О.  На той час був незрозумілий «вибрик» від ГОКовських депутатів – вони не підтримали те рішення. Тоді ми зазначали, що ми впевнені, що до наступної сесії Олена Анатоліївна з ними «попрацює» — (кого змусить Зільберман за посаду та заробітню платню, а кому мабуть нададуть або кіоски, або інші преференції) і вони «правильно» проголосують і дозволять таки Бондаренку ухопити ласий кусочок. Думку рабів ніхто не запитує. Адже саме так про них від гукується міський голова. Але напевно прийшлось «попрацювати» цілих п’ять місяців!

І ось на решті на чергову сесію виноситься новий проект рішення – про приватизацію в 2018 році. І гасла у Олени Анатоліївни начебто вірні – для наповнення бюджету, але виникає дивний факт – деякі об’єкти будуть приватизовані шляхом викупу – за безцінь! Але ж законодавство задля прозорого продажу та наповнення бюджету передбачає лише продаж на конкурсі або аукціоні. І лише якщо був орендар приміщень, платив орендну плату, застрахував приміщення, використовував його лише за цільовим призначенням – та й ще вклав свої кошти для поліпшення приміщень – лише тоді він має право на викуп. Підкреслюємо – ПРАВО! А це вже територіальній громаді в особі міської ради вирішувати – може задля наповнення бюджету краще все ж таки продати на конкурсі або аукціоні.

Приведемо конкретні факти. Приміщення за адресою Базарна 7 – колишня автостанція в районі ж/д вокзалу (цільове призначення приміщення – камери схову). Рішенням виконкому надано в оренду такій собі Бондаренко І.Д. (дружина депутата Бондаренко О.О.). Жодного дня приміщення не працювало, ніяких ремонтів та поліпшень за цей час не зроблено – але дуже ласий кусочок і тому виноситься на сесію на викуп за безцінь для Бондаренко І.Д.

Наступний об’єкт – приміщення за адресою Єдності 27 (в будівлі колишнього «Промінвестбанку»).

Рішенням виконкому (приміщення під склад – але це звичайні кабінети) надано в оренду такій собі Дорошенко Н.І. (наближена особа до пана Бондаренко О.О.). Жодного дня приміщення не працювало, ніяких ремонтів та поліпшень за цей час не зроблено – але дуже ласий кусочок в центрі міста і тому виноситься на сесію на викуп за безцінь для Дорошенко Н.І.

Наступний об’єкт – приміщення за адресою Центральна 49 (в будівлі гуртожитку).

З цим приміщенням взагалі цікава історія – спочатку на конкурсі на оренду приміщення, так як було двоє претендентів, виграв конкурс пан Бондаренко О.О. задля розширення партії «Батьківщина». Але доторгувався до тієї ціни, що платити високу орендну плату не було ніякого бажання. І завдяки меру Жадько О.А. «протягнув» час не підписуючи договір оренди, а згодом тишком – нишком рішенням виконкому це приміщення надали в оренду такій собі Дорошенко Н.І. (наближена особа до пана Бондаренко О.О.). Жодного дня приміщення не працювало, ніяких ремонтів та поліпшень за цей час не зроблено – але дуже ласий кусочок в людному мікрорайоні і тому виноситься на сесію на викуп за безцінь для Дорошенко Н.І. Приміщення призначене для побутового обслуговування населення – а весь час засідала партія «Батьківщина».

Наступний об’єкт – частина теплопостачальних мереж на території м.Марганець – 1008м. Дуже цікава цифра – за наявною інформацією саме стільки не встигли вкрасти Жадько і компанія тепломережі, яка арештована на території Рудоремонтного заводу. З цим рішенням пов’язане ще одне рішення про земельну ділянку – але про це ми розповімо в наступній статті.

Все це напевно робиться паном Бондаренко О.О. задля того, щоб перепродати якомога дорожче ці об’єкти та розрахуватись з «Ощадбанком» — адже він взяв в «Ощадбанкі» кредит, умисно не розрахувався, але програв суд за позовом банку і повинен відшкодувати «Ощадбанку» практично 500 тисяч гривень!

Далі буде… Незабаром Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» поінформує Марганчан про дуже цікаві проекти рішень і факти.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

ДОБА В ЗОНІ АТО МИНУЛА БЕЗ ВТРАТ