Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Так повинна виглядати вул. Київська після ремонту за 33.7 млн.грн.

12 жовтня 2017 року Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації провів конкурс на отримання послуг капітального ремонту дороги по вул. Київській в м Марганці через систему електронних закупівель «Prozorro». За результатами було акцептовано пропозицію ТОВ «Спецдоррембуд» з сумою закупівлі майже 33,7 мільйонів гривень.

Всього в аукціоні брали участь 2 компанії - ТОВ «Спецдоррембуд» і ТОВ «Самарь-Автодорсервіс».

За результатами конкурсу було укладено договір на капітальний ремонт дороги по вул. Київській в м Марганці з ТОВ «Спецдоррембуд» на суму 33 688 454,30 гривень.

Також, за допомогою аналітичної платформи «YouControl» Громадській організації «Верховенство права» вдалося з'ясувати, що переможець торгів ТОВ "Спецдоррембуд" створено в грудні 2015 року зі статутним регуляторним капіталом 3 000 000,00 гривень. Засновниками підприємства значаться Олег Жиронкіна і Анатолій Коротченко. Підприємство почало брати участь в торгах з квітня 2016 року.

Вищевказаний аукціон пройшов без видимих ​​порушень, проте так буває далеко не завжди, і в разі, якщо Ви все ж зіткнулися з дискримінацією або порушеннями прав, закликаємо повідомляти про такі факти в Громадську організацію «Верховенство права» на електронну пошту http: // verhovenstvo. com / contacts.

Джерело

ДОБА В ЗОНІ АТО МИНУЛА БЕЗ ВТРАТ