Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

В Марганці вулиця Гідностіє головною транспортною артерією для гостей нашого міста, яки прибувають до автовокзалу. Потрібно відзначити, що для прибулих стан дорожнього покриття викликає гнітюче враження і незручності, особливо для водіїв.

...кінець 2017 року

На кожній сесії Марганецької міськради міська влада від Опоблоку на чолі з О.Жадько урочисто звітують про перевиконання надходжень до місцевого бюджету. Разом з тим, мер і провладні депутати не бачать в якому жалюгідному стані перебуває вулиця Гідності – ворота нашого міста.

...десь на початку 2017 року

Вже не один рік така катастрофічна ситуація в Марганці щороку повторюється, а причина в недолугому керівництві нашого міста. Для того щоб вирішити питання в належному утриманні дорожнього покриття на вулицях міста, необхідно створити в комунальному підприємстві власну ремонтну бригаду, придбати необхідне обладнання для ямкового ремонту дорожнього покриття. Такі заходи дозволять своєчасно здійснювати ямковий ремонт на всіх головних вулицях нашого міста та заощаджувати значні кошти і час які згодом витрачаються на капітальний ремонт.

М. Васич

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ПОРАНЕНО ДВОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ