Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Після численних звернень активістів ГО «Стоп корупції» до Народного Депутата України Дідича В.В., Генерального Прокурора Ю.В. Луценко, стосовно ходу розслідувань та можливих корупційних складових,  на містоутворюючому підприємстві ПАТ МГЗК наказом по Головному Управлінню Держпраці у Дніпропетровській області від 02 серпня 2017 року утворена спеціальна комісія з повторного спеціального розслідування групового нещасного випадку. І ось нарешті комісія завершила свою роботу.

Не зважаючи на шалений тиск з боку заступника голови правління ПАТ МГЗК з охорони праці Швеця Андрія Сергійовича, комісія після проведених експертиз, дійшла висновку, що це дійсно був груповий нещасний випадок, пов’язаний з виробництвом. За результатами роботи комісії складений акт Н-1, який вже отримали потерпілі.

В 2017 році через незадовільний стан охорони праці на підприємстві сталось декілька кричущих порушень з охорони праці – це і смертельний випадок і груповий нещасний випадок. Нагадаємо, що в присутності керівництва гірничо – збагачувальної фабрики стався нещасний виробничий випадок зі смертельними наслідками (від електротравми помер працівник) під час виникнення аварійної ситуації. Цей смертельний нещасний випадок намагавсяся приховати особисто Швець А.С. видаючи його за серцевий напад. І лише після втручання небайдужих громадян та активістів – цей випадок теж не вдалось приховати.

Але ми розуміємо, що це лише краплина в океані порушень, про яку нам стало відомо після звернень потерпілих та їх родичів. І лише після нашого втручання пану Швецю не вдалось ці випадки приховати. Але коли ж йому займатись виробничими справами, якщо він старанно будує кіоски та займається лише справами для наповнення своїх кишень.

Нарешті! Дуже швидка вдячність голові бюджетної комісії за «потрібні» голосування…

І все це в робочу годину, безоплатно використовуючи працівників ПАТ «МГЗК» в будівництві своїх МАФів, за що йому дуже соромно і він завжди намагається втекти…

Напевно у Швеця А.С. маленька заробітна плата за основним місцем роботи – заступника голови правління ГЗК з охорони праці, а можливо пан Швець готується «тікати» з комбінату за свої діяння.

Звертаємось до правоохоронних органів з вимогою розслідувати ці кримінальні правопорушення з боку пана Швеця та посадових осіб ПАТ МГЗК заст..172, ст..173, ч.2 ст.271 та ч.2 ст.272 Кримінального кодексу України.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець