Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ РЕГІОНУ

Мережі теплопостачання в містах Марганець і Нікополь продали через їх непотрібність, так як міста перейшли на опалення від приватних котелень.
Нікопольська місцева прокуратура вимагає визнати незаконним продаж тепломережі міста Нікополь, Дніпропетровської області.
Про це повідомляє прокуратура Дніпропетровської області.
На думку Нікопольської місцевої прокуратури, міськрадою порушений порядок відчуження об'єктів комунальної власності, встановлений законодавством. Обрати «оцінювачів» для оцінки вартості тепломереж повинен був міська рада, а не комунальне підприємство, на балансі якого ці мережі.
Як відзначають в прокуратурі, Господарський суд Дніпропетровської області почав розгляд справи.
Тим часом, Нікопольська місцева прокуратура вже намагалася подати позов у ​​цій же справі, але Господарський суд Дніпропетровської області повернув його з тієї причини, що не було сплачено судовий збір в розмірі понад 130 тис. Грн. (1,5% від вартості проданого майна - 8,7 млн ​​грн., Яке прокуратура вимагає повернути в комунальну власність).
Позов прокуратура подавала конкретно проти Нікопольської міської ради, КП «Житлово-технічна інспекція» Нікопольської міськради, ТОВ «Ай Темс 08», а також третіх осіб - ТОВ «С-Тематика» (м Дніпро) і Української товарної біржі «Товарна Біржа Українська »(м.Запоріжжя).
вимагали:
- визнати незаконними та скасувати рішення міськради;
- визнати недійсними результати аукціону;
- визнати недійсними договори купівлі-продажу;
- витребувати майно, отримане на підставі договору.
Нагадаємо, ТОВ «Ай Темс 08» за 2 млн грн. викупило котли з котельним обладнанням і мережу теплопостачання міста Марганець, Дніпропетровської області. Правоохоронні органи вважають, що службові особи Марганецького міськради продали їх з порушенням вимог чинного законодавства.
Міста Марганець і Нікополь відмовилися від централізованого опалення в 2016 році і тепер бюджетну сферу там опалюють від приватних котелень. Відповідно, користуватися мережами місцевих теплопостачальних комунальних підприємств перестали, у зв'язку з чим їх почали продавати.
Джерелоlitsa.com.ua