Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

 

8 листопада 2017 року в Марганці було демонтовано перший незаконний кіоск, розташований  на Східному кварталі, власники якого порушували правила торгівлі. Жителі навколишніх будинків постійно нарікали на реалізацію в ньому алкогольних напоїв на розлив та нецензурну лайку нетверезих відвідувачів. Тому перехожі схвально відгукувалися про дії влади й комунального підприємства, які взялися за непросту, але необхідну справу.

Подію прокоментував заступник міського голови Андрій Приймак: «Після неодноразових звернень марганчан щодо порушень правил торгівлі та благоустрою власниками торгових кіосків, спільною комісією відділу землекористування та екології виконкому та відділу архітектури УКБАЖКГ Марганецької міської ради, було проведено рейд містом, під час якого з’ясовано, що певна кількість кіосків ведуть діяльність без необхідних дозвільних документів.

Наприклад, в цьому кіоску на Східному кварталі немає жодних документів, а продавець не оформлений на роботу. На запитання щодо власника продавчиня не змогла надати жодної інформації. Тому було підготовлено рішення виконкому щодо демонтажу цього МАФу.

Цей кіоск – перший крок в напрямку наведення ладу в Марганці в питаннях торгівлі та благоустрою, яке поставила перед відповідними керівниками та службами міський голова Олена Жадько».

Нещодавно в Марганці за рішенням виконкому також були знесені рекламні біл-борди, власники яких мали багаторічну заборгованість з платежів до місцевого бюджету.

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ЗАГИНУВ ОДИН ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

 

Комментарии   

+32 # Студент ПТУ-68 09.11.2017 19:25
Ув. Елена Анатольевна! Снесите пожалуйста маф-ларёк напротив ПТУ-68! Там с утра до вечера продают водку-палёнку в пластиковых бутылках по 0.5 литра по цене 25гривен,и это ровно в 50 метрах от учебного заведения!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
+2 # Правда 11.11.2017 08:42
Вот вы все и задумайтесь почему ларьки в городе сносят выборочно. Не догадываетесь? Ведь в экране фигурирует зам.городского головы Приймак, а это один из самых ярких хапуг в исполкоме.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
+2 # Я 11.11.2017 08:39
Интересно а как будут сносить незаконное торговое строение на остановке возле магазина "Светлана", которое настроил небезизвестный Дима Токарь. Давали то разрешение на маленькое строение, а Токарь обдурил наши пресловутые "доблестные"власти и построил то, что ему захотелось. Этого Токаря даже на админкомиссии исполкома пытались оштрафовать. Но увы! Кишка тонка у наших властей это было сделать.Ха!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить