Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

7 листопада 2017 року у великій сесійній залі Марганецького виконкому відбулася нарада з керівниками ОСББ нашого міста, в якій взяли участь представники підприємства ТДВ «Дніпрокомунтранс», поліції, міськгазу та КП «Центр комунальних послуг та комунального майна територіальної громади м. Марганця».

Начальник відділення ТДВ «Дніпрокомунтранс» Іван Поручник розповів, що вивіз сміття здійснюється щоденно згідно з графіком, проте присутні висловлювали своє невдоволення роботою підприємства щодо вивозу негабаритних відходів та абонентного відділу. На що представник підприємства запевнив, що зауваження щодо роботи абонентного відділу будуть враховані, а питання вивезення негабаритних відходів вирішать найближчим часом.

Майстер аварійно-диспетчерської групи міськгазу Андрій Чуприна нагадав присутнім, що безкоштовне встановлення пільгових лічильників триватиме до 1 січня 2018 року та звернувся до керівників ОСББ з проханням повідомити про це мешканців.

Начальник відділу превенції Марганецького відділення поліції Володимир Павленко відповів на  запитання присутніх та ознайомив  їх з контактами дільничних. Він підкреслив, що діяльність поліції має здійснюватись в тісній співпраці та взаємодії з населенням.

Також під час зборів було розглянуто питання укладання договорів між ОСББ та ДТЕК «Дніпрообленерго» на отримання електроенергії для освітлення місць загального користування. Для зручності жителів міста цю процедуру було максимально спрощено. Всі керівники ОСББ отримали перелік необхідних документів для підписання цього договору. 

ЗА ДОБУ В ЗОНІ АТО ЗАГИНУЛО ДВОЄ ВІСКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ