Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

23 лютого 2017 року відбулась чергова сесія Марганецької міськради з одним робочим на повну потужність мікрофоном для мера-брехуна. Вже тривалий час місцеві депутати і присутні в залі марганчани не мають змоги виступити від мікрофону. Всі мікрофони в сесійній залі заздалегідь пошкоджені «невідомими» особами. Все це робиться для того, щоб у марганчан була можливість чути лише чергову брехню про досягнення влади у створенні комфортних умов в місті для проживання. В подальшому депутатам та громадським активістам необхідно приходити на сесії з мегафоном, щоб бути почутими.

Присутні в залі були шоковані новим бізнес проектом від Жадько. Нова імпортна універсальна сміттєприбиральна машина за 7 млн. грн. без пробігу потрібно продати своїм людям за 3 млн. грн.

Наступний проект від мера – це вириті чисельні канали восени та взимку по всьому місту, які тепер наповнюються водою. Ось така рукотворна Венеція від недолугих керівників міста, тепер залишилось відкривати новий туристичний маршрут. З настанням тепла, по сусідству з житлом чисельні колонії комарів та жаб будуть нагадувати марганчанам про діяльність Жадько.

Проект Жадько «Венеція в Марганці» в дії

На останок хотілося б візначити, що Марганецький виконком наскрізь пронизаний хабарництвом з низу до верху. Наприклад одне питання про виділення землі, яке напередодні пройшло депутатською комісією без зауважень, на сесії безпідставно було повернуто необґрунтовано нібито на доопрацювання, при цьому у якості ініціатора «добровільно-примусово» виступив начальник шахти 3/5 депутат Аксьонов, якого новоявлені місцеві керівниці використали як хлопчика на побігеньках. Не личить керівнику великого колективу дозволяти себе привселюдно принижувати.

Сергій Вінярський