Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області розпочато спеціальне розслідування групового нещасного випадку, що стався 11 лютого 2017 року з начальником шахти 1978 року народження та заступником начальника шахти з виробництва 1978 року народження на гірничозбагачувальному комбінаті у місті Марганець.

За оперативною інформацією, при проходженні по західному відкотному штреку, один з постраждалих зачепився ногою за шпалу, що стирчала зі збійки енергоскважини, втратив рівновагу і при падінні торкнувся шиєю об контактний провід. При цьому, падаючи схопився рукою за іншого постраждалого, який йшов позаду, останній, під впливом електричної напруги, втратив рівновагу і вдарився головою об рейку, що лежала з негабаритного боку на підошві виробки. Постраждалих госпіталізовано.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.

Джерело: ГУ Держпраці у Дніпропетровській області