Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

26 січня 2017 року відбулася чергова сесія Марганецької міськради. Мер Жадько в новому році раптово змінилася, прийшла на сесію вся в чорному, відповідно до своїх чорних справ. 

На початку сесії виступив з доповіддю начальник Марганецького відділення поліції Роман Яровий. Згідно його звіту в Марганці при його діяльності повністю знищено корупцію, ніхто не розкрадає бюджетні кошти, алканів не труять самокатом, дітям не продають наркотики, ніхто не краде металобрухт, спогади про щоденні бійки залишились в минулому, циганська діаспора виїхала до себе на батьківщину в далеке Закарпаття.

В реальності ситуація зовсім протилежна, місцева поліція виступає виключно в ролі статиста. На вулицях Марганця повністю відсутні патрульні поліцейські, а з настанням сутінок починає правити бал криміналітет. Виходить, що головне завдання місцевої поліції охороняти міського голову під час проведення сесій від обурених марганчан. На інше поліція Марганця не спроможна.

Міський голова виявився не готовим до проведення сесії, оскільки не забезпечила роботу депутатів належним чином – відключила мікрофон, щоб не заважали їй закривати рота присутнім в залі. Секретар міськради мовчки підтримала таку ініціативу мера і робила вигляд ніби їй все по барабану.

На сесії марганчан мер так і не повідомила, коли і за яким графіком будуть виключати світло в усіх районах міста, коли загорнуть окопи, що були вириті перед Новим роком, хто і коли очистить дороги і тротуари від криги. Сесія ні про що! 

Світлана Кондратович