Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Мер Марганця О.Жадько остаточно доцарювалася. Штучно створені нею проблеми в житті марганчан без світла і тепла додалась ще одна – життя без води. Цілком очевидно, що мер Марганця не контролює роботу підприємств міста, які забезпечують його нормальну життєдіяльність. В програмі «Сім днів роботи влади» і на жодній сесії мер ніколи не вказав на катастрофічні борги Марганецького водоканалу, які за рік її царювання збільшились майже вдвічі.

"ДТЕК Дніпрообленерго" припинило постачання електроенергії комунальному підприємству "Марганецький виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" (м Марганець, Дніпропетровська область).

25 січня "ДТЕК Дніпрообленерго" відключило адміністративна будівля боржника, господарський двір і каналізаційно-насосну станцію №7, причиною відключення стали борги Марганецького водоканалу. Так, за 2016 рік борг Марганецького ВУВКГ за електрику збільшився на 6,8 млн грн до 11,9 млн грн.

"Питання відновлення електропостачання буде розглянуто" ДТЕК Дніпрообленерго "тільки після надання КП" Марганецький ВУВКГ "гарантійного листа щодо оплати всієї заборгованості. При ігноруванні енергопостачальника обленерго має намір продовжити послідовне відключення господарських об'єктів боржника", - заявляє енергопостачальна компанія.

Часткове відключення об’єктів водоканалу призведе до несвоєчасного реагування на ліквідацію аварій в мережі водопостачання та водовідведення в Марганці. Враховуючи сильні морози в нашому регіоні такі запізнілі виїзди на аварії можуть призвести до катастрофічних наслідків.

Жадько – прокинься! Не спи! Май сміливість і мужність скласти повноваження на користь іншого гідного міського голову. 

В.Рябіков