Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Цього року зима в Марганці по справжньому вступила в свої права. На дворі випав сніг, а відлига змінювалась морозами. Під час останнього потепління природа ніби дала можливість діючій владі впорядкувати вулиці і тротуари від снігової каші. Але, як завжди, місцеві чиновники цей шанс проспали. Міський голова, не маючи будь-якого досвіду ведення господарської діяльності, переймався своїми особистими питаннями, а не містом. 

О.Жадько не вжила належних заходів та не зуміла організувати співпрацю з керівництвом Марганецького ГЗК та депутатом обласної ради від Марганця Павлом Кравчеком, який має безпосереднє відношення та вплив до роботи Марганецького ГЗК. Маючи чималий парк спеціалізованої техніки і потужності тракторного парку ГЗК, цю проблему можна було вирішити продовж одного дня, при умові, що мер міста – господар.

Зміни в зимовій погоді перетворили вулиці Марганця в суцільну ковзанку – не проїхати, не пройти. Місцеві чиновники не зважаючи на всі негаразди своєчасно відзвітували марганчанам, що основні магістралі міста своєчасно прибрано від снігу і оброблено посипними матеріалами.

Вже минув тиждень після брехливого звіту, а ситуація на вулицях міста залишається критичною. Автомобілі поволі рухаються по вулицям ніби трамваї, з колії майже неможливо вибратись та змінити напрямок руху, а багатостраждальні пішоходи взагалі позбавлені можливості безпечно пересуватися містом. Виникає питання, хто понесе відповідальність і яку? за ситуацію, що склалася в місті. Відповідь – ніхто, так як всі чиновники і міський голова, як завжди, отримають чисельні надбавки і премії, спишуть паливно-мастильні матеріали, пісок і збагатяться в черговий раз за кошти місцевого бюджету, а відтак за кошти марганчан.

В. Залевський