НОВИНИ МІСТА

НОВИНИ РЕГІОНУ

Вчора, 20 лютого 2018 року, фахівці зняли з опори освітлення та "поховали" чергову камеру, поставлену в рамках проекту "Нікополь-прозоре місто". Це вже п'ята камера за рік з кульовими отворами.

НОВИНИ МІСТА

20 лютого 2018 року серед білого дня скоєно жорстоке вбивство на околиці Марганця. Вбитою виявилась жінка, яка працювала в пункті прийому металобрухту в районі колишньої овочевої бази.

НОВИНИ РЕГІОНУ

За фактом інформації про доведення п’ятикласника до інсульту, ювенальна поліція провела ретельну перевірку. У лютому 2018 року у соціальній мережі Facebook співробітники відділу зв’язків з громадськістю УПП в Дніпропетровській області виявили пост жінки, яка розповіла про жорстоке поводження в школі дітей з її сином, і про те, що педагогічний склад та адміністрація школи не реагує на цю проблему.

Інспектори завітали до вказаного закладу з метою провести у класі, в якому навчається потерпіла дитина, заняття на тему «Профілактика булінгу у дитячому середовищі». Методика та алгоритм проведення цього заняття затверджений Міністерством Освіти та Науки України разом із Національною поліцією України у посібнику "Школа та поліція".

Для детального з’ясування обставин ситуації та оцінки дій керівництва навчального закладу поліцейські також зустрілися з батьками учнів. На зборах були присутні представники департаменту гуманітарної політики міської ради.

Інформація по даному факту передана до відділу ювенальної превенції ГУНП в Дніпропетровській області. Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради поводить перевірку за фактом цього інциденту та управлінням освіти вивчаються всі надані матеріали.

ЗА ДОБУВ ЗОНІ АТОЗАГИНУВ ОДИН ТАПОРАНЕНО ЧОТИРЬОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ

НОВИНИ МІСТА