НОВИНИ МІСТА

НОВИНИ МІСТА

Незважаючи на всі складнощі в минулому та незручності – вся бюджетна сфера міста Марганець примусово, без обговорення, переведена на альтернативне опалення пілетами, замість найчистішого палива – природного газу.

НОВИНИ МІСТА

Покров дав старт кастингам нового конкурсу талантів «Z_ефір» для обдарованих дітей і підлітків Дніпропетровщини. У відбірковому турі взяли участь майже 500 дітей. Таланти з Покрова, Нікополя, Марганця, Нікопольського, Томаківського та Солонянського районів показали 55 номерів. Марганець на першому турі представляли 100 вокалістів, музикантів, танцюристів та театралів, близько 20 колективів відділу культури та освіти.

НОВИНИ МІСТА

Начальника Марганецького ВП Нікопольського ВП ГУНП капітана поліції Ярового Р.В. звільнили з посади через незворотну організацію оперативно-службової діяльності. Таких висновків дійшли учасники розширеної наради керівництва ГУНП.

НОВИНИ МІСТА

З такого повідомлення, напевне, розпочалася ранкова нарада в кабінеті начальника місцевої поліції.

Минулої ночі на головній вулиці міста Марганця Єдності, невідомі викрали металеві люки, якими були накриті колодязі по тротуару в районі Рудоремонтного заводу.