Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Закінчення 2017/2018 навчального року і проведення державної підсумкової атестації (ДПА) учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти здійснюється відповідно до нормативно-правової бази.

Заклади освіти міста самостійно визначають терміни проведення ДПА учнів 4-х, 9-х класів.

Для здобувачів початкової освіти (учні 4-х класів) ДПА проводиться у формі підсумкових контрольних робіт з двох предметів: української мови (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови та читання) і математики. Атестацію з кожного предмета буде проведено письмово.

Додаткові підсумкові контрольні роботи у 4-х класах не проводяться.

Для здобувачів базової середньої освіти (учні 9-х класів) ДПА проводиться у письмовій формі з трьох предметів:

  • української мови,
  • математики та
  • предмета за вибором педагогічної ради закладу з одного із зазначених навчальних предметів: української літератури, зарубіжної літератури, іноземної мови, історії України, всесвітньої історії, правознавства (практичний курс), географії, біології, хімії, фізики, інформатики.

Завдання для проведення ДПА в 4-х та 9-х класах укладаються  вчителями закладу освіти відповідно до затверджених МОН України орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань та затверджуються  наказом керівника закладу.

Для  здобувачів повної загальної середньої освіти (учні 11-х класів) ДПА проводиться  у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з 22 травня  по 14 липня 2018 року (основна сесія: 22 травня – 13 червня, додаткова сесія: 02-14 липня) згідно з графіком, затвердженим наказом МОН України, з:

  • української мови;
  • математики або історії України (випускники  вибирають  один із зазначених предметів незалежно від профілю закладу освіти);
  • предмета за вибором з одного із зазначених навчальних предметів: біології, хімії, фізики, географії, іноземної мови, математики, історії України.     

Учні, які другим предметом для проходження ДПА обрали математику, можуть обрати для проходження ДПА з третього предмета історію України і навпаки.  

За бажанням учнів у закладах загальної середньої освіти з навчанням або вивченням мов національних меншин може проводитися ДПА з мови національної меншини.

Навчальні заняття для учнів 11-х класів у день проведення ДПА у формі ЗНО не проводитимуться:

24 травня 2018 року - з української мови та літератури;

22 травня 2018 року - з математики

29 травня 2018 року - німецької , французької мови.

Звільняються  від ДПА у формі ЗНО учні, які мають захворювання або патологічні стани, наведені у Переліку захворювань та патологічних станів, що можуть бути перешкодою для проходження ЗНО.

Учні, які зареєструвалися для проходження ЗНО, мають проходити ДПА у формі ЗНО на загальних засадах.

Свято останнього дзвоника – 31 травня 2018 р.

Вручення свідоцтв про отримання базової середньої освіти – до 12 червня 2018р.(дату визначає заклад).

Вручення атестатів, міське Свято випускника - 23 червня.

З 1 по 20 червня на базі закладів загальної середньої освіти будуть функціонувати табори відпочинку, літні  та  мовні школи.  Буде залучено до 1500 учнів.

Зовнішнє незалежне оцінювання-2018

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 22 травня до 13 червня.

Тестування відбудеться:

22 травня

з математики

24 травня

з української мови і літератури

29 травня

З іспанської, німецької, французької мов

1 червня

З англійської мови

4 червня

З біології

6 червня

З історії України

8 червня

З географії

11 червня

З фізики

13 червня

З хімії

 

Термін оприлюднення   графіка проведення додаткової сесії ЗНО- до 30 квітня 2018 року.

Реєстрація для участі в додатковій сесії ЗНО окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 21 травня 2018 року.

Інформація про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників тестування до 21 червня 2018 року.

Результати ЗНО з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології будуть оголошені до 15 червня, з історії України, географії, фізики, хімії – до 21 червня.

 

НА ВІЙНІ В УКРАЇНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ ПОРАНЕНО

ДВОХ  ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ