Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

З донедавнього часу в Марганці розпочав адвокатську діяльність Мунтян Тимофій Іванович, останній з наслідувачів сімейної династії юристів Мунтян. Після закінчення Одеської юридичної академії та стажування Тимофій склав іспити і отримав посвідчення адвоката. В центрі Марганця в житловому будинку поряд з палацом культури «Гірників» відкрив офіс і розпочалося…

 

В жителя Марганця виникла термінова потреба в послугах адвоката для участі у цивільній справі в Томаківському районному суді. За день до розгляду справи було укладено договір і Мунтян Т.І. отримав грошову винагороду – 4000 грн.

Наступного дня, за попередньою домовленістю, Тимофій на 9:00 годину ранку на заплановану зустріч не з’явився. Згодом, після чисельних телефонних дзвінків на мобільний адвоката, Тимофій таки зі значним запізненням дійшов до машини… І тут розпочалися неочікувані "веселощі" у виконані адвоката Мунтян. Від адвоката несло перегаром від вживання алкоголю, а тому інші особи, які були присутні в автомобілі, змушені були відкрити вікна і так їхати до самого суду в смт. Томаківка.

Дорога вкрай негативно вплинула на стан здоров’я адвоката і його дії біля суду вийшли з під контролю, чим не на жарт налякали його клієнта. Судовий розгляд справи тривав 5 хвилин, а потім потрібно було зачекати близько години для отримання ухвали суду. В цей час адвокат Тимофій Мунтян кудись зник, як згодом з’ясувалося на загальну думку всіх присутніх в автомобілі – Тимофій добавив.

При в’їзді в Марганець з великим зусиллям вдалося клієнту встановити – куди все ж таки їде адвокат?

З того часу, з 28 серпня 2017 року, адвокат Мунтян Т.І. жодного разу не відповів на чисельні щоденні телефонні дзвінки, в офісі постійно відсутній, а тому є надія тільки на суд, який змусить повернути адвоката Тимофія безпідставно отримані гроші і повернути в реальність…

Марганчани! Будьте пильними і не довіряйте таким горе-адвокатам, бо позбавитесь своїх грошей і не зможете відстояти свої інтереси в суді!

Артем Колісніченко