Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

На порядок денний було винесено 16 основних і 1 додатковий проекти рішень.

Розпочалося засідання з приємних новин, які відбулися протягом тижня в управлінні освіти. В Марганецькій ОТГ встановлено систему доочистки води в Добронадіївському НВК, отримано шкільний автобус й сертифікат для закупівлі обладнання сучасними електронними освітніми ресурсами кабінетів шкіл міста.

Основним питанням, винесеним на розгляд членам виконкому, став проект рішення про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році. Начальник управління освіти Ірина Куліш зазначила, що буде виділено одноразову цільову матеріальну допомогу за рахунок коштів міського бюджету на оздоровлення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування від 7 до 17 років, які влаштовані до ДБСТ та прийомних сімей.

Також присутні розглянули питання щодо виділення коштів з міського бюджету на надання допомоги для поховання, затвердження списку підопічних на обслуговування у відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання у територіальному центрі соціального обслуговування. Також ухвалено рішення про затвердження плану заходів, щодо складання прогнозу бюджету Марганецької міської територіальної громади. Інші питання стосувалися взяття на квартирний облік громадян та влаштування долі неповнолітніх, які цього потребують.

Протягом засідання всі рішення прийнято більшістю голосів.

Джерело: Марганецька міська рада