Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Народному депутату України

ТРУХІНУ О.М.

01008, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 5

 

07 грудня 2020 року

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

 

ШАНОВНИЙ ОЛЕКСАНДРЕ МИКОЛАЙОВИЧУ!

До Вас звертаються підприємці м. Марганець Дніпропетровської області (підписний лист додається), щодо вкрай нагального питання необхідності підтримки під час голосування на черговому пленарному засіданні Верховної Ради України  наступних законопроектів:

- проект Закону від 17.07.2020 р. №3853-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо запровадження щорічного підвищення граничних обсягів доходів для застосування спрощеної системи оподаткування, відновлення права платників єдиного податку не застосовувати реєстратори розрахункових операцій, а також скасування корупційного механізму кеш-бек»;

- проект Закону від 28.07.2020 р. №3853-2 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо визначення обсягів доходів для застосування спрощеної системи оподаткування, відновлення права платників єдиного податку не застосовувати реєстратори розрахункових операцій та скасування корупційного механізму кеш-бек»;

- проект Закону від 18.08.2020 р. №3993 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо спрощення обліку доходів фізичних осіб-підприємців».

Вищезазначені законопроекти припинять руйнівний вплив на ефективну роботу фізичних осіб-підприємців та забезпечать запровадження нових та прозорих правил для суб'єктів спрощеної системи оподаткування, що дасть змогу спростити ведення бізнесу, скоротити витрати платників податків на виконання податкового обов'язку;унормувати порядок відображення отриманих доходів фізичними особами-підприємцями таким чином, щоб через збереження можливості щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів у Книзі обліку вони могли вести облік доходів та витрат, достатніх для формування показників податкової звітності. Також законопроектами передбачається запровадження щорічного підвищення граничних обсягів доходів для застосування спрощеної системи оподаткування у прив'язці до розміру мінімальної заробітної плати, відновлення права платників єдиного податку не застосовувати реєстратори розрахункових операцій, а також скасування корупційного механізму кеш-бек.

Прийняття вищезазначених законопроектів сприятиме спрощенню ведення малого бізнесу та податкового адміністрування, зменшенню податкового тиску на суб’єктів господарювання з боку контролюючих органів, створенню умов для детінізації малого бізнесу в Україні та стимулів до нарощування підприємницької активності, бізнес-ініціатив та свобод підприємницької діяльності незалежно від політичної та економічної ситуації, що в цілому забезпечить оздоровлення та посилення конкурентоспроможності економіки України.

Також законопроект №3993 дозволить зняти соціальну напругу з фізичних осіб-підприємців, які ведуть Книгу обліку доходів та не хочуть витрачати додаткові кошти на бухгалтерський супровід, який будуть необхідні у разі запровадження нового механізмуформування та підтвердження показників податкової звітності.

Враховуючи значне соціальне невдоволення власників малого бізнесу в Україні закликаємо Вас підтримати, під час голосування на черговому пленарному засіданні Верховної Ради України,  наступні законопроекти: проект Закону від 17.07.2020 р. №3853-1;  проект Закону від 28.07.2020 р. №3853-2; проект Закону від 18.08.2020 р. №3993.

Відповідь просимо надати на поштову адресу фізичної особи Кузьменко Олені Миколаївні: Україна, Дніпропетровська область, м. Марганець, вул. Єдності, буд. 164, контактний номер мобільного телефону:+38(050)486-72-88, електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

 

Додаток: -підписний лист підприємців м. Марганець, на _____арк в 1 прим.

 

          

Підприємці м. Марганець

Нікопольського району

Дніпропетровської області