Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Населення Марганця становить приблизно 46 тис. осіб, а Томаківки 8 тис. осіб, різниця майже в шість разів. Кількість підприємців, які здійснюють свою діяльність, також відрізняється у такому ж співвідношенні.

23 листопада 2020 р. підприємці Томаківки збиралися на чергові збори, щоб обговорити план наступних дій, для захисту своїх прав та бізнесу.

24 листопада 2020 р. підприємці Марганця також зібралися на збори, на яких було присутньо дуже мало підприємців, у рази менше чим у Томаківці.  

Дуже прикро усвідомлювати пасивність багатьох марганецьких підприємців, які не в повній мірі розуміють, що їх очікує з 1 січня 2021 р., не подарунки від Діда Мороза, а захмарні штрафи, і, як наслідок, закриття  свого бізнесу.

Поки є час, звертаюся до несвідомих та хитрожопих підприємців Марганця, включиться в боротьбу за свої права, щоб потім не прийшлось гірко сумувати і жалітись на свою долю, як отій пасивній собаці!  

Пам’ятайте, що пани в Польщі і москалі в Росії чекають на вас, як дешеву робочу силу, невже у нас не вистачить розуму відстояти свої права і працювати на своїй Батьківщині.

 

РS. Пункти збору коштів та бажаючих приєднатися до поїздки в Київ знаходяться за адресами: Магазин «Актуал» - Інститут, СТО «Віанор» - Держбуд, магазин «Монро» - Ворошилівка.

 

Микола Кузьменко ГО «Мій Марганець»