Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

У Марганці, як і по всій Україні, розпочалися передвиборчі перегони. Багато хто з наївних кандидатів у депутати різних рівнів і мери Марганця сподівається, що вибори повинні відбутися прозоро і чесно.

Насправді сурова реальність зовсім інша, керівники місцевих політичних організацій розпочали боротьбу за гаманці грошовитих кандидатів, з тим щоб за їхній рахунок окупилися витрати на передвиборчу агітацію, а саме: агітаційну продукцію, білборди,  виготовлення наметів, партійної символіки, оплату праці агітаторів, штабів, а при нагоді, ще нагріти собі руки.

Як ми бачимо, на обласному рівні, партійні «вожді» деяких партій бажають у нечесний спосіб розбагатіти, за рахунок продажу посад керівників місцевих виборчих штабів, за принципом, хто більше дав на лапу, того й посада. При цьому, ніхто не переймається ні біографією нового керівника, ні місцем його проживання, ні діловими якостями, ні його партійним минулим, головне – ГРОШІ!

Реєстрація кандидатів у депутати всіх рівнів і мерів міста закінчується 25 вересня… за погодженням з партійною організацією вищого рівня. Що це значить в житті, що кандидат, який передчасно витратить власні кошти і ресурси на передвиборчу агітацію, в останні дні може бути «кинутий» місцевим керівником штабу або за гроші іншого більш спритного кандидата буде викреслений із виборчого списку. У Марганці партійні перевороти відбулися вже в трьох місцевих партійних організаціях із зміною членів партії, бюро та активу!

Щоб, як кажуть, не залишитися сам на сам «у розбитого корита» не варто бігти по переду паровоза, а потрібно дочекатися офіційної  реєстрації у якості кандидата або мера міста.

 

Будьте пильними та не втрачайте розум!

Ольга Нечипоренко