Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

26 лютого 2020 р. у LOVE-парку відбувся захід на якому секретар міської ради Ірина Міняйло, завідуюча ДДО Єлизавета Бородкіна та примусово зігнані директори і вчителі шкіл смажили млинці, які потім роздавали людям.

Уже вкотре відбуваються подібні заходи, із використанням бюджетників, замість того, щоб виконувати свої професійні обов’язки, навчати та займатися дітьми, вони змушені організовувати свята та заходи, постійно бути масовкою на цих же гуляннях, робити якісь поробки, готувати їжу, щоб О. Жадько могла пропіаритись.

Кожен повинен займатися своєю справою, робити те, що зобов’язує його професія, і за що отримує зарплатню,  а не смажити млинці, варити борщі, макарони, пекти пиріжки…лиш тоді буде порядок.

Марганчани сплачують податки, які потрібно витрачати на благоустрій міста, на покращення життя місцевих мешканців, а замість цього за наші гроші нас же й годують «халявними» млинцями, борщами, пиріжками, макаронами, щоб замилити очі, та ще більше відмити бюджетних грошей і в черговий раз пропіаритись…    

 

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

ЗА МИНУЛУ ДОБУ ВБИТО ОДНОГО ТА  ПОРАНЕНО

ДВОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ