Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

За повідомленням Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія», з 20 серпня 2019 року водоканали можуть перейти на почасову подачу води, через відсутність коштів на оплату електроенергії в тарифі підприємств.

Внаслідок неврегульованих дій підприємств-монополістів енергоринку України  та НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг), водоканали України понесли збитки в розмірі біля 200 млн. грн. - за один місяць.

Електроенергія для водоканалів лише в липні подорожчала на 25 %. Для того щоб водоканали мали можливість проводити розрахунки за спожиту електроенергію, тариф на воду потрібно підняти на 20 %.

Абоненти Марганецького водоканалу стали заручниками в битві олігархів за надприбутки, а посадові особи НКРЕКП з «невідомих причин», своєчасно не можуть врегулювати вкрай важливе питання державного значення. Тобто, марганчани, цілком ймовірно, будуть змушенні платити більшу ціну за не завжди якісну питну воду.

Для марганчан та жителів Томаківського району важливо знати про ситуацію в місцевому водоканалі, та подальші дії  керівництва підприємства і міської влади у вирішені цього питання.

Микола Кузьменко

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ  ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

ЗА МИНУЛУ ДОБУ ПОРАНЕНО

ОДНОГО ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ЗСУ