Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

З ранку 10 липня в місті припинила роботу низка автобусних маршрутів - перевізники  проводили акцію протесту біля міськради Марганця. 

Обурення викликала політика мерії у транспортній сфері. Зокрема, перевізники звинувачують міську владу у непрозорих та непрофесійних діях, а також кажуть про корупційну схему: мерія, фінансуючи «соціальні перевезення», вірогідно підтримує лояльного перевізника за рахунок міського бюджету.

“Жадько (мер Марганця – прим.ред.) одноособово відмовилась від встановлення єдиного тарифу 3,50 грн. Вона продовжує свою корупційну схему - відшкодування за рахунок коштів місцевого бюджету одному перевізнику-депутату Сметанко, - наводить коментар правозахисника, адвоката Олександра Поставця ФБ-спільнота «Марганчане». - Щомісячно на рахунок Сметанко відшкодовується 67,5 тис. грн. за два соціальні автобуси, що не виконують рейси в повному обсязі і не дотримуються графіків руху».

Перевізники вимагають від мерії Марганця дотримуватися прозорих і однакових для усіх правил гри. Учасники ринку перевезень мають право на рівні умови та адекватне ставлення з боку міської влади, наголошують організатори акції.

Карпенко Іван