Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

З великими урочистостями обласні та місцеві чиновники, депутати різних рівнів відкрили у Марганці Love-парк, на будівництво якого були витраченні десятки мільйонів гривень.

За такі витрачені величезні кошти новий парк, мав би відповідати всім стандартам якості для відпочивальників.

Але, як завжди в Марганці, все зробили не так, як у людей – в парку не працюють вбиральні. Численні відпочивальники, які приїхали на відпочинок до парку з інших районів міста, внаслідок недбальства місцевих чиновників, змушені справляти природну потребу…біля прилеглих багатоповерхівок, у відкритих під’їздах, гаражах та сараях.

Туалет розпочали відкривати тільки цього літа, і то коли в парку проходять масові заходи, а в звичайний день туди ніхто не потрапить.

Гроші з місцевого бюджету на утримання туалету виділенні, але за призначенням вони поки що не витрачаються, а йдуть комусь у кишені.

Маємо сподівання, що місцева влада дослухається до прохання відпочивальників та жителів найближчих житлових будинків, які стали заручниками прорахунків та бездіяльності місцевих чиновників.

Невже міському голові Марганця О. Жадько і місцевим депутатам зовсім не соромно, коли мільйони коштів місцевого бюджету витрачаються на міфічні борги Марганецького водоканалу, і водночас зовсім невеликі кошти не доходять на повноцінну роботу Love-парку.

 

 

ГО «Мій Марганець»