Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Приблизно неділю назад, у Марганці на переїзді біля колишнього заводу «Буддеталь»  різко біля сміттєвих контейнерів з’явилася купа сміття. 

Зі слів місцевих жителів, сміття не принесли, а вигрузили з вантажного автомобіля,  хто це зробив не відомо.

Очевидці повідомляють, що сміттєва машина приїжджала у вівторок з одним водієм, забрала сміття лише з баків, а купу поряд з баками лишила. 

Сміття, яке не відомо звідкіля привезли, на сьогоднішній день так і продовжує лежати.

Очевидно  знову створюється сміттєвий колапс, адже проблема зі сміттям по всьому місту, а місцева влада тільки повідомляє, що буде підняття тарифів на вивіз.

Як говорять представники «Дніпрокомунтранс», вони працюють собі в збиток, через те що багато марганчан не сплачують за послуги, то прийміть відповідні міри. Можливо людям набридло платити, за те чого не роблять, адже сміття в Марганці вивозиться не регулярно, а гроші будь ласка сплачуйте регулярно…

Якщо компанія «Дніпрокомунтранс» не справляється зі своїми обов’язками, і як вони говорять працюють собі в збиток, то чому ж  ви не звільните місце для інших фірм, які зможуть це зробити, мабуть не таке збиткове підприємство.

Сподіватися, що після підняття вартості на вивіз відходів, щось  зміниться і їх почнуть вивозити регулярно, не варто. Просто знову місцева влада з вигідною їй фірмою здійснюють чергові махінації по відмиванню грошей. А проблеми зі сміттям як були так і будуть.

 

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ  ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

ЗА МИНУЛУ ДОБУ ПОРАНЕНО

ОДНОГО ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ЗСУ