Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Сьогодні, 11 квітня 2019 року о 10:00 у Марганецькому суді відбулося чергове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф., яких підозрюють в одержанні неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч гривень.

Під час судового засідання розглядалося клопотання про відсторонення держслужбовців Дуплій та Соловйова від займаних посад строком на два місяця. 

Вислухавши сторону обвинувачення, захисників та обвинувачених, суддя направилась до нарадчої кімнати. Перерва тривала понад дві години, по закінченні якої суддя проголосила ухвалу: Відсторонити Дуплій та Соловйова від займаних посад строком на два місяця до 11 червня 2019 року, на час відсторонення від посади вилучити службові посвідчення. Це стало можливим завдяки принциповій позиції судді Хомченко С.І. до вимог норм КПК та законів України. Наступне судове засідання пройде у п’ятницю, 26 квітня о 13:00.

 

Джерело:МАРГАНЕЦКИЙ ОЧЕВИДЕЦ

 

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ  ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

ЗА МИНУЛУ ДОБУ ПОРАНЕНО

ТРЬОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ