Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Уже не перший тиждень абоненти ДТЕК Дніпровські електромережі скаржаться, що після реформи ніяк не вирішується питання з платежами.

На рахунки клієнтів не повертаються зроблені раніше переплати, а платежі, помилково проведені на старі реквізити, так і не потрапили за потрібною адресою.

Раніше повідомлялося, що платежі, які були переведені на реквізити колишнього постачальника, будуть перекинуті новому постачальнику автоматично до 15 березня - участь клієнта у вирішенні даного питання не потрібно. Про це заявляли в ДТЕК.

Однак уже 22 березня, а багато людей повідомляють, що гроші десь «зависли». І при цьому клієнтам приходять повідомлення з вимогами терміново погасити борг - інакше відключення електроенергії.

У компанії відповідають, що процес переказу грошей поетапний. Кошти за січень уже переведені в цьому місяці, за лютий будуть переведені в квітні.

Однак, люди все одно переживають, адже нерви, дійсно, не залізні, і перспектива залишитися без світла через борг, якого немає, не радує нікого.

Джерело:Говорящий Никополь

 

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

ЗА МИНУЛУ ДОБУ ВБИТО ОДНОГО ТА  ПОРАНЕНО

ДВОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ