Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Національна поліція України розшукує молодого жителя Марганця, який підозрюється у вбивстві двох осіб: чоловіка та жінки. Про це повідомляє дочка загиблих Тетяна Ковтун, яка намагається своїми силами поширювати інформацію.

Марганчанин Вундервальд Ярослав Миколайович, 03.08.1995 року народження за рішенням суду розшукується Томаківським відділенням Нікопольського відділу поліції. Його підозрюють у скоєнні злочину за статтею 115 ч.2, п.1 і ч.2, п.6 (умисне вбивство двох або більше людей, вчинене з корисливих мотивів).

У розшуку 23-річний Ярослав ще з 2 серпня 2018 року. А саме вбивство в селі Вищетарасівка Томаківського району сталося 18 лютого 2018. Про це розповіла Тетяна - дочка загиблих.

Слід зазначити, що цей  страшний злочин не фігурував у публічних зведеннях поліції, ніякого резонансу в зв'язку з ним не було. Мало хто чув про нього. Оголошень, щодо розшуку підозрюваного, прес-служба не публікувала, хоча шукають його вже майже півроку.

Чому? На це питання Тетяна відповіді не знає. Зізналася, що її теж здивувала відсутність будь-яких новин в ЗМІ по даній справі. А, між тим, вбивство було скоєно з особливою жорстокістю.

- У батька і мами множинні ножові поранення - 8 і 26, - розповідає вона. - У будинку нічого не було перевернуто. Немає слідів якоїсь особливої ​​боротьби. Просто зникли гроші і золото. Судячи з усього, батьки віддали йому цінності самі. Навіщо вбив? На це питання зможе відповісти тільки він сам. Судячи з інформації, яку мені вдалося зібрати по соцмережах, він тихоня. Без друзів, без особливих захоплень. І без грошей. Можливо, якісь проблеми з психікою ... Або з соціалізацією. Ми зараз намагаємося самостійно інформацію поширювати. Чому тільки зараз? Поки прийшли в себе, поки відшукали фото цього Ярослава і інформацію хоч якусь про нього. А чому цим не займалася поліція, я не знаю. Можливо, є професійні нюанси. Не думаю, що замовчували спеціально, щоб зам'яти.

За словами Тетяни, у Вищетарасівці в Ярослава проживають родичі. Він сам родом з цього села. Жінка пам'ятає його маленьким. У дитинстві перебрався зі своєю матір'ю в Марганець. У день вбивства приїхав з міста на велосипеді. Швидше за все, злочин спланував заздалегідь, побачивши достаток потенційних жертв. На територію двору проник ввечері, коли пенсіонери вийшли годувати худобу.

- Я якраз подзвонила мамі. Зазвичай не дзвоню ввечері, а тут ... Ми говорили по телефону. І раптом вона покликала тата. Неначе побачила когось. У такий час, зазвичай, до них ніхто не приходить, ось вона і здивувалася. Думаю, все сталося саме в ті хвилини ... - згадує Тетяна зі сльозами.

На слід підозрюваного правоохоронці не могли вийти півроку.

- Поки обробили всіх у самій Вищетарасівці ... А потім вже, я не знаю, як на нього вийшли. Мабуть, поведінка здалася підозрілою. Запросили в поліцію. Взяли біоматеріал. Зробили експертизу. І матеріал збігся з тим, який був під нігтями у моєї мами. А поки проводили експертизу, Ярослав зник. За даними прикордонної служби України, він перетнув кордон з Кримом. У цьому - найголовніша складність, - повідомила Тетяна подробиці справи.

Жінка дуже сподівається, що вбивцю, який позбавив життя найдорожчих її людей, знайдуть.

Якщо вам що-небудь відомо про місцезнаходження Вундервальда Ярослава Миколайовича, величезне прохання повідомити за телефонами: 102; 05668-3-11-31, 05668-2-21-43.

Адже на волі небезпечний злочинець. Який здатний позбавити життя когось іще.

Джерело:Говорящий Никополь

 

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

ЗА МИНУЛУ ДОБУ ПОРАНЕНО

ДЕСЯТЬОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ