Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ РЕГІОНУ

У Нікополі судять чоловіка, якого звинувачують у вбивстві 48-річної жінки 31 грудня 2018 року.

Як уже повідомлялося раніше, чоловік прийшов влаштовуватися на роботу до жінки в її будинок, але замість цього вбив господарку та заволодів майном.

Стали відомі подробиці цього жахливого злочину, ймовірний вбивця був знайомий зі своєю жертвою, і до злочину готувався заздалегідь. Він відвідував будинок своєї майбутньої жертви ще 30 грудня, і саме тоді у нього визрів план пограбувати жінку.

31 грудня чоловік прийшов підготовленим, за даними слідства, у нього з собою були скотч, ніж і коронка для бетону. Гість напав на господиню будинку, завдавши їй удари по потилиці коронкою і зв'язавши руки скотчем, став вимагати, щоб вона вказала, де знаходяться матеріальні цінності.

Злочинець бродив по будинку і брав все, що бачив з цінного, а саме: ноутбук Леново, телефон Xiaomi Note 5, а також гроші на загальну суму 7300 гривень.

У цей час господиня трохи прийшла до тями і спробувала чинити опір. Що привело до фатальних наслідків і коштувало їй життя. Злочинець завдав жінці три удари ножем у спину, від яких 48-річна жінка померла на місці. «Здобувач» покинув будинок своєї жертви, забравши речі і гроші. Незабаром був затриманий.

2 січня відбулося судове засідання, в ході якого суддя Чуприна розглянув клопотання слідчого Зозулі про необхідність проведення психіатричної експертизи для обвинуваченого. Слідчий вирішив її доцільною, враховуючи обставини вчинення злочину і той факт, що вбивця і жертва були знайомі.

Суддя клопотання задовольнив. Експертиза буде проведена. Якщо підозрюваного визнають нормальним, йому загрожує великий термін - аж до довічного ув'язнення.

Джерело: Говорящий Никополь