Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

У Марганці наприкінці грудня 2018 року директорам загальноосвітніх навчальних закладів надійшло розпорядження від місцевої влади, про необхідність забезпечення участі 25 працівників від закладу у виборчій кампанії від П.Порошенка.

Коли місцевим вчителям повідомили про необхідність записатися до списку, то на питання що потрібно буде робити, відповіли, що допомога П.Порошенку, конкретно нічого не сказали, а лише те, що будуть розносити листівки чи газети. У списку потрібно було написати лише своє ПІБ.

Далі вчителів зібрали для подальшої реєстрації у виборчій кампанії, і коли вони дізналися, що їм потрібно ходити по людях та проводити опитування, то деякі хотіли відмовитися, але отримали відповідь, що вони не можуть, так як їхні дані вже передані до Києва.

Вчителі отримали 50 анкет для заповнення, та кожного було закріплено за певною дільницею. У свій вільний час, вони повинні були обійти всі зазначені адреси та провести соціальне опитування: дізнатися ПІБ опитуваного, його контактні дані, за кого він буде голосувати, що хорошого зробив П.Порошенко за час свого правління, та чи впевнені люди у своєму подальшому виборі на 100%. Якщо не впевнені, то агітаторам потрібно буде привести цих людей на збори, де їх будуть переконувати, щоб вони голосували «ЗА» П.Порошенка.

За цю роботу вчителям пообіцяли, що спочатку виплатять 500 грн., а коли виконають всі завдання віддадуть ще 500 грн.. Освітянам не повідомили, коли точно вони отримають гроші, і що вони ще повинні робити в подальшому…

Виникає питання, чи взагалі їм хтось за це заплатить? Чи місцева влада знову знайшла безкоштовну робочу силу, як у випадку з головною ялинкою Марганця, коли працівники бюджетних організацій були змушені охороняти її за дякую.

http://marganets.dp.ua/13-novini-mista/2244-chomu-v-margantsi-yalinku-odni-okhoronyayut-za-groshi-a-inshi-za-dyakuyu